Jak ?Czym skutecznie pozbyc sie czerwonych blizn po tradziku

  • 2011-10-31, o 23:48
  • 56
  • 24 284
  • 39
  • 48

Re: Jak ?Czym skutecznie pozbyc sie czerwonych blizn po tradziku

Witam chyba najlepeij idź tutaj dermatolog radom usunięto reklamę mają lasery ktore pomoga pozbyć ci się blizn. Wiadomo jedna wizyta nie wystarczy ale kilka da efekty

Re: Jak ?Czym skutecznie pozbyc sie czerwonych blizn po tradziku

Witam chyba najlepeij idź tutaj dermatolog radom usunięto reklamę mają lasery ktore pomoga pozbyć ci się blizn. Wiadomo jedna wizyta nie wystarczy ale kilka da efekty

2017-09-19 14:18:18 autor Beatka01s

Wiesz co, różnych rzeczy próbowałam, ale podziałał sensownie dopiero ScarŻel pnn pharmauceticals.

Re: Jak ?Czym skutecznie pozbyc sie czerwonych blizn po tradziku

zdecydowanie dermatolog i nic innego

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak ?Czym skutecznie pozbyc sie czerwonych blizn po tradziku

Znam problem. Moim zdaniem najsensowniejsze są zabieg salonowe, bo mają odpwiednio mocne kosmetyki. Mi pomógł zabieg Cosmelan  w Perfect Glamour, ale kwasy również uważam za skuteczne, tylko oczywiście odpowiednie kwasy -,  migdałowy i azelainowy będa najlepsze.

Re: Jak ?Czym skutecznie pozbyc sie czerwonych blizn po tradziku

Zobacz Anti Acne Floslek, mi bardzo pomógł.

takich większych bez pomocy specjalistów chyba nie usuniesz

Re: Jak ?Czym skutecznie pozbyc sie czerwonych blizn po tradziku

smaruj olejkiem bio oil systematycznie, to powinny z czasem robić się bledsze i mniej widoczne. ja smarowalam, a również miałam blizny po trądziku i przebarwienia na twarzy. olejek poleciła mi siostra, zaczęlam go stosować i z czasem zauważałam zmiane jak i moje nastawienie się zmieniło,bo nie mogłam na nie patrzeć. olejek rownież dobrze nawilża skóre, szczególnie taką wysuszona po podkładzie. 

Re: Jak ?Czym skutecznie pozbyc sie czerwonych blizn po tradziku

Wiem jak tego typu blizny potrafią zniszczyć pewność siebie. Sama borykałam się z tym problemem. Zastanawiałam się nawet nad zabiegiem usunięcia blizn, ale po zastosowaniu kremu Octenicare nie był mi on już potrzebny. Polecam i Tobie, na pewno będziesz zadowolona :)

Re: Jak ?Czym skutecznie pozbyc sie czerwonych blizn po tradziku

Czerwone blizny? To chyba chodzi o przebarwienia, pamiętajcie że przebarwienia to właśnie zmiana koloru, a blizny są wklęsłe. Więc jeśli chodzi o te przebarwienia to spróbuj z acnederm, krem działa super - rozjaśnia i wyrównuje koloryt

Re: Jak ?Czym skutecznie pozbyc sie czerwonych blizn po tradziku

Chyba tylko zabiegi u kosmetyczki lub laser. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: