prostowanie keratynowe

  • 2017-11-02, o 16:07
  • 16
  • 7 460
  • 16
  • 16

prostowanie keratynowe

hej laski,jak radzicie sobie z oklapnietymi włosami poprostowaniu keratynowym. Mam zamiar poddac sie temu zabiegowi ale obawiam sie ze z moja iloscia włosów bede wykladac jak mokra myszka .polecacie cos co dodaje objetosci ,macie moze jakies sztuczki albo wskazówki jak uporac sie z takim problemem. Napiszcie proszeco sadzicie na ten temat 

Re: prostowanie keratynowe

Tez szukam rad w tym temacie

Re: prostowanie keratynowe

Po zabiegu keratynowego prostowania aby zwiekszyć objętość włosów, a jednocześnie nie traktowac ich lakierem czy suchym szamponem ( krótszy efekt) stosowałam puder dla dzieci z firmy babydream :) troche sypałam na nasade, następnie wyczesałąm głowa w dół i objętość gotowa :) portfel bezpieczny, a i efekt włosów nie został zaburzony 

K.K.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: prostowanie keratynowe

A jaki jest koszt takiego prostowania ?

Re: prostowanie keratynowe

ja wolę jak mogę zmieniać fryzury, nie wyobrażam sobie ze muszę ciągle w jednym rodzaju fryzury chodzić. Jak ktos się martwi o kondycję włosów to zawsz emoże poszukać innych opcji prostowania, fajny efekt jest po prostowaniu szczotką prostującą, uzywałam modelu babyliss, efekt jet bardzo naturalny, wlosy nie są narażone na bardzo wysokie temperatury bo ona się tak mocno nie nagrzewa, koleżanka dała mi cynk ze są teraz w promocji te szczotki w saturnie

Re: prostowanie keratynowe

Ja stosuje lakier do włosów

Re: prostowanie keratynowe

Ja nie jestem przekonana do tego zabiegu, krótko mi trzymał, nie cały miesiąc.. Nie wiem może źle pielęgnowałam po nim włosy

Wszyscy kiedyś umrzemy. Lecz nie wszyscy wiedzą, jak żyć. 

Re: prostowanie keratynowe

Nie podejmę się takiego zabiegu na włosy. Mój fryzjer uświadomił mi że istnieje coś takiego jak przekeratynowanie objawiające się przesuszeniem i kruchością włosów. To błędne koło. Niestety trudno znaleźć teraz produkty bez keratyny, która nie służy wszystkim.

Re: prostowanie keratynowe

Raczej wolę delikatny efekt wyprostowanych włosów

Re: prostowanie keratynowe

Miałam raz keratynowe prostowanie, nie trzymało mi długo bo około 2 miesiące.. ale z kolei włosy które miałam kiedyś podatne na kręcenie teraz jest problem żeby loki wytrzymały długo mimo iż minęły już 2 lata od keratynowego prostowania włosów

Re: prostowanie keratynowe

Już trzy raziy robiłam zabieg keratynowego prostowania włosów i jestem zachwycona, włosy są zdrowe i gładkie. Polecam.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: