Chcę zostać kosmetyczką:-)

  • 2015-01-08, o 11:39
  • 64
  • 23 892
  • 43
  • 59

Re: Chcę zostać kosmetyczką:-)

Dokładnie tak. Beauty Lux ma te szkolenia zawodowe, ale to wszystko musi być zmyślnie wykorzystane.

Praca w małej grupie robi swoje. Do tego dochodzą jakościowe kosmetyki i efekt powinien być w porządku.

Program jest wypasiony i obejmuje w zasadzie wszystko, co istotne.

Może i dosyć dużo tego jak na jedno szkolenie, ale to przecież w sumie kilka tygodni nauki. 

Re: Chcę zostać kosmetyczką:-)

bardzo dobra decyzja, teraz kosmetyczki mają wzięcie ;)

Re: Chcę zostać kosmetyczką:-)

Dobra kosmetyczka w tych czasach to prawdziwy skarb! Obecnie wiele kobiet decyduje się zostać kosmetyczka, ale nie każda ma do tego predyspozycje i potem w świecie pseudo kosmetyczek trzeba szukać tych prawdziwych perełek :)
K.K.

Re: Chcę zostać kosmetyczką:-)

Najpierw zainwestuj w dobry kurs, nie porywaj się z motyką na słońce

Re: Chcę zostać kosmetyczką:-)

To polecam dobre kursy wizażu, ja najbardziej zadowlona jest po wizycie w Akademii GoodLook w Warszawie, bardzo profesjonalnie prowadzone szkolenia i taka dawka konkretnej wiedzy że hej 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Chcę zostać kosmetyczką:-)

Kursy wizazu to podstawa jeśli masz takie ambitne plany moja droga :) Życze powodzenia :)

 

---

Przyjaciel - ktoś, przed kim można głośno myśleć.

http://healthandbodyacademy.com/ - trener personalny Rzeszów

Re: Chcę zostać kosmetyczką:-)

U mnie wszystko opierało się właśnie na takich szkoleniach, o jakich pisałam.

Studia? To tylko papierek, który nie przyniesie wam żadnych profitów.

Zatem - czy warto na niego trafić czas? Moim zdaniem nie, ale każdy może mieć do tego własne podejście. 

Re: Chcę zostać kosmetyczką:-)

Dokładnie, grunt to szkolenia. Zacząć trzeba od zawodowego kursu kosmetycznego. Takie organizują w Beauty Lux w Warszawie. Taki kurs da Wam odpowiednie kompetencje do pracy z klientkami. Później możecie sobier dorabiać jakieś kolejne, by poszerzać swoje kompetencje. 

Re: Chcę zostać kosmetyczką:-)

Dobrze jest na pewno zapisac sie na dobre szkolenia. Ze swojej strony sugeruję zapoznać się z ofertą tej firmy szkoleniowej:

USUNIĘTO REKLAMĘ

Po pierwsze ćwiczenia są prowadzone przez osoby z doświadczeniem, pracujące w zawodzie. Są to prestiżowi wizażyści z wielką wiedzą.

Po drugie ćwiczenia są indywidualne.

Po trzecie dostaje się certyfikat, który będzie znaczący dla naszych późniejszych klientów....

 

No i jest możliwosc uzyskania dofinansowania na te kursy, tak wiec szkolenia nie muszą nas aż tak dużo kosztować. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Chcę zostać kosmetyczką:-)

macie swoje salony kosmetyczne, jak wam idzie w tym biznesie?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: