Warto inwestować w drogie pomadki do ust?

  • 2017-01-05, o 22:50
  • 40
  • 11 983
  • 37
  • 39

Re: Warto inwestować w drogie pomadki do ust?

W większość kosmetyków droższych warto inwestować

Re: Warto inwestować w drogie pomadki do ust?

Myślę, że (w przypadku pomadek) nie. Mam i droższe i tańsze pomadki, a wiele się od siebie nie różnią.

Re: Warto inwestować w drogie pomadki do ust?

Jestem podobnego zdania – zdecydowanie nie warto. W drogeriach można znaleźć dobre jakościowo, niedrogie pomadki np. Golden Rose, czy eveline, ja głównie ich produkty mam w kosmetyczce.

Re: Warto inwestować w drogie pomadki do ust?

Może jeszcze kilkanaście lat temu warto było inwestować w droższe kosmetyk, teraz marki drogeryjne robią bardzo dobre produkty, także nie ma potrzeby wydawania 200 złotych na pomadkę. Polecam Gloss Magic od eveline, trwała i kosztuje tylko 20 złotych.

Re: Warto inwestować w drogie pomadki do ust?

Raczej nie

Re: Warto inwestować w drogie pomadki do ust?

moim zdaniem warto zainwestować w jedną i porządną. I tak rzadko malujemy usta.

Re: Warto inwestować w drogie pomadki do ust?

to zależy. jeśli kogoś stać, ma ochotę i będzie miał radość z używania droższego kosmetyku to czemu nie... ale z drugiej strony nie ma absolutnie takiej potrzeby, bo istnieją bardzo dobre i tanie kosmetyki.

Re: Warto inwestować w drogie pomadki do ust?

Różnie. Póki co znajduję tańsze pomadki, które są tak samo dobre jak drogie, ekskluzywne :)

K.K.

Re: Warto inwestować w drogie pomadki do ust?

nie warto. Kupowałam do tej pory pomadkę w płynie za 83 zł , kolor fajny, miała się nie ścierać. Zanalazłam pomadkę firmy iglot za połowę ceny i jest super. nie ściera się, nie zostawia sladów na szklankach.

Re: Warto inwestować w drogie pomadki do ust?

Moim zdaniemk akurat w pomadki najlepiej jak najmniej inwestować

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: