Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

  • 2016-03-14, o 20:21
  • 234
  • 97 383
  • 172
  • 165

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

na ten moment neonail

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

A ja jestem wierna Makear. Mają świetne kolory, mnóstwo baz i topów do wyboru i mają ciągle jakieś nowości

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Lakiery hybrydowe od eveline są dobre i co ważniejsze przystępne cenowo, warto ich szukać na promocjach w Rossmannie, wtedy można je dostać nawet za 18 złotych, także dobra cena.

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Lakiery hybrydowe od eveline są dobre i co ważniejsze przystępne cenowo, warto ich szukać na promocjach w Rossmannie, wtedy można je dostać nawet za 18 złotych, także dobra cena.

2018-08-25 02:25:51 autor szyszka34

 Eveline ma lakiery hubrydowe? Nie wiedziałam nawet...musze iśc do Rossmana :) Polecam tez marke HI, dostepne w naturze cena ok 20 PLN i jakoś dobra

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Neonail i Vv

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

dla mnie zdecydowanie makear, trwałe z super kryciem

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Ja tam wierna jestem marce Smilac, dla mnie bardzo dobre hybrydy majją, tyle kolorów,trwałych przede wszystkim. Świetna jest też ta baza Semilac Extend 5w 1. Oj udał im się produkt

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Próbowałam różnych lakierów, teraz też przerzuciła się na eveline, bo po prostu są tańsze, a różnica w jakości żadna. Polecam wypróbować

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

 

Ja też szukałam dla siebie odpowiednich lakierów, jedne miały kiepskie ktycie, inne uczulały a kolejne jeszcze odchodziły z paznokci po kilku dniach. Teraz zaczęłam pracę na lakierach z Makear, jestem bardzo miło zaskoczona, świetne krycie, nie uczulają i mają świetny pędzelek! Zdecydowanie jestem na tak :)

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Neonail lub semilac
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: