Co na matową pomadkę, by nadać jej błysk?

  • 2018-03-14, o 16:44
  • 23
  • 7 143
  • 15
  • 17

Re: Co na matową pomadkę, by nadać jej błysk?

po zaschnięciu na ustach matowej pomadki wystarczy na to nałożyć deliaktnie wklepując (aplikatorem lub palcami) zwykły bezbarwny błyszczyk albo specjalny top coat np. z lovely lub z wibo - tworzą mokrą taflę bez drobinek

:)

Re: Co na matową pomadkę, by nadać jej błysk?

Wazelina lub zwykła pomadka nawilżająca :) ja lubię też dać czasem błyszczyk przezroczysty
K.K.

Re: Co na matową pomadkę, by nadać jej błysk?

Wazelina lub zwykła pomadka nawilżająca :) ja lubię też dać czasem błyszczyk przezroczysty
K.K.

Re: Co na matową pomadkę, by nadać jej błysk?

najlepiej błyszczyk

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co na matową pomadkę, by nadać jej błysk?

Też uważam że błyszczyk

Re: Co na matową pomadkę, by nadać jej błysk?

matowa chyba jest po to aby była matowa ;) więc w jakim celu ją rozmatowywiać jeśli można użyć pomadkę z połyskiem ;) ale oczywiście jesli czymś ją nabłyszczyć to wazelina lub bezbarwny błyszczyk

Re: Co na matową pomadkę, by nadać jej błysk?

bezbarwny błyszczyk, pomadka nawilżająca, wazelina - tak jak wyżej piszą. z tym, że każda z tych rzeczy sprawi, że pomadka matowa już nie będzie taka trwała...

Re: Co na matową pomadkę, by nadać jej błysk?

przezroczysty błyszczyk

Re: Co na matową pomadkę, by nadać jej błysk?

Ja najpierw nakładam pomadkę Matt Magic Eveline i na to odrobinę błyszczyku na środek ust tylko, fajnie to wygląda. A pomadka nie traci na trwałości.

Re: Co na matową pomadkę, by nadać jej błysk?

W matowych chyba o to chodzi żeby nie błyszczały nie ? :P korzystałyście z tych marki Semilac? wypuścili jakiś czas temu i mają sporo kolorów bo chyba ponad 20 do wyboru. Plus od mnie za to że to jedna z nielicznych matowych pomadek która nie wysusza ust 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: