Jakie są wasze ulubione kosmetyki do makijażu dziennego?

  • 2018-07-08, o 23:12
  • 52
  • 15 136
  • 40
  • 44

Re: Jakie są wasze ulubione kosmetyki do makijażu dziennego?

Ja zawsze używałam kosmetyków mac factor...ale ostatnio dostaam w prezencie zestaw od Como Milano jakaś nowa marka i powiem ze fajne dłguo trzymają...na codzien to podklad, jakis cien, rzesy, lekko brązerem , blyszczyk i gotowa! Nie lubie sie mocno malowac :P

Re: Jakie są wasze ulubione kosmetyki do makijażu dziennego?

Od jakiegos czasu stawiam na kosmetyki mineralne, uzywam róznych firm, na razie sie tego uczę, ale już mi się pdooba

Re: Jakie są wasze ulubione kosmetyki do makijażu dziennego?

Ostatnio sięgam jedynie po podkład (GR), puder (ryżowy Paese), kredkę do brwi (GR) oraz tusz do rzęs (Loreal) :D 

Re: Jakie są wasze ulubione kosmetyki do makijażu dziennego?

Hmmm ja chyba wybrałabym podkłady matujące Annabelle Minerals. Super kryją, nie zatykają skóry, odcienie mi pasują perfekcyjnie... no i samo zdrowie, bodajże 4 albo 5 składników tylko.

:* ^^

Re: Jakie są wasze ulubione kosmetyki do makijażu dziennego?

Podstawa to krem matujacy/antybakteryjny od \flosleka, podklad Flosleka natural, czarna konturowka od Como Milano, tusz do rzes od \como Milano i puder Como Milano i lekki roz od Vipery wszystko z malahitpl

Re: Jakie są wasze ulubione kosmetyki do makijażu dziennego?

tusz do rzęs loreal, podklad revlon i puder kryolan, pomadka też kryolan

Re: Jakie są wasze ulubione kosmetyki do makijażu dziennego?

Podklad Flosleka, puder od Como Milano i wlasciwie to te dwie marki ;) wszystko na stronie malahitpl

Re: Jakie są wasze ulubione kosmetyki do makijażu dziennego?

dla mnie lekki krem przeciwzmarszczkowy na to nawilżający podkład i tusz do rzęs :D

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie są wasze ulubione kosmetyki do makijażu dziennego?

Mnie wystarcza podkład mineralny, pomadka Gloss Magic z Eveline i tusz do rzęs, to wszystko. Na powieki nawet nie nakładam żadnego cienia, lubię wyglądać naturalnie, ale stawiam zazwyczaj na wyraziste usta.

Re: Jakie są wasze ulubione kosmetyki do makijażu dziennego?

Podkład i korektor, tyle na codzień 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: