Rozszerzone naczynka - jakie polecacie produkty ?

  • 2011-07-11, o 19:42
  • 72
  • 43 748
  • 42
  • 58

Re: Rozszerzone naczynka - jakie polecacie produkty ?

Nie mam

Re: Rozszerzone naczynka - jakie polecacie produkty ?

nie mam takeigo problemu

Re: Rozszerzone naczynka - jakie polecacie produkty ?

A moze własnie zrobimy tak jak Karolina :) http://charlizemystery.com/2017/01/typowy-dzien-blogerki/

Zobaczcie, po całym dniu nie skarży się na nogi, to znaczy że jednak warto postawić na takie rajstopy.

Re: Rozszerzone naczynka - jakie polecacie produkty ?

Nie chcę tu nikogo martwić, ale kremy czy inne kosmetyki są dobre jeśli chce się ZAPOBIEGAĆ pękaniu naczynek. Te, któr już są i tak będą widoczne, więc tylko laser zostaje. Nie jest to złe rozwiązanie, bo nie boli a efekty super - tu sobie obejrzyj zdjęcia: usunięto reklamę

Re: Rozszerzone naczynka - jakie polecacie produkty ?

Na rozszerzone naczynka dobre są zabiegi różnego rodzaju urządzeniami, ale tylko u kosmetologa. Ja miałam Harmony XL w Clinica Cosmetologica i była bardzo zawodolona z efektu. (no nadal jestem ;>)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Rozszerzone naczynka - jakie polecacie produkty ?

Cześć, ja też mam popękane naczynka na twarzy. :| Nie wiem już co mam robić. Czy możecie mi polecić jakiś zabieg na naczynka?

Re: Rozszerzone naczynka - jakie polecacie produkty ?

Wszyscy z mixa bardzo się u mnie sprawdza ;)

Re: Rozszerzone naczynka - jakie polecacie produkty ?

Jeśli chodzi o zabieg to bylam ostatnio na wrzeszczu w Gdansku w Klinika Cosmetologica na zabiegu urzadzeniem hot-cold... Bałam się że będzie bolało ale to było nawet przyjemne ;) A efekty przerosły moje oczekiwania ;) Polecam strachliwym :D

Never give up.

Re: Rozszerzone naczynka - jakie polecacie produkty ?

Cześć, ja też mam popękane naczynka na twarzy. :| Nie wiem już co mam robić. Czy możecie mi polecić jakiś zabieg na naczynka?

2018-03-14 14:38:45 autor Kamila1616

byłam niedawno w klinice Melitus w Warszawie na usuwaniu naczynek i robbił mi to doktor Kołodziejski. myślę, że nie ma co z tym zwlekać, raz, dwa i po kłopocie. ja jestem zadowolona, klinika dobra- lekarz rówież przyjemy, uśmiechnięty- warto.

Re: Rozszerzone naczynka - jakie polecacie produkty ?

kremy Vianka  łagodzące lub wzmacniające

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: