Pielęgnacja zębów

  • 2010-09-12, o 15:23
  • 90
  • 39 660
  • 58
  • 77

Re: Pielęgnacja zębów

Ja poza myciem, nitkowaniem, piaskowaniem, płukaniem, przeglądami, też wybielam w domu nakładkami iWhite i używam tej pasty :) Efekty super

Re: Pielęgnacja zębów

Hej! Dopiero co wprowadziłam się do Lublina i bardzo zależałoby mi na tym, aby rozpocząć pielęgnację moich zębów, możliwe z każdej strony. Kogo jesteście w stanie polecić? :)

2x dziennie mycie pastą elmex, nici dentystyczne, dentosept

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

myję dwa razy dziennie

Re: Pielęgnacja zębów

Jak dbam o zęby? Najważniejsze są dla mnie wizyty w klinice stomatologicznej. Nie musi być to często, ale raz na pół roku staram się pamiętać o odwiedzinach u dentysty. Do tego pasta i szczoteczka z prawdziwego zdarzenia i regularne ich używanie. Staram się szczotkować zęby po każdym większym posiłku, choć czasem (szczególnie po mniejszych posiłkach) używam płynu do płukania ust, dokładnie to tego https://www.listerine.pl/p%C5%82yn-do-p%C5%82ukania-jamy-ustnej/p%C5%82yn-do-p%C5%82ukania-jamy%20ustnej-listerine-zero i jestem bardzo zadowolona

Re: Pielęgnacja zębów

wizyta u stomatologa raz na pół roku, jesli wszystko ok. Mycie zębów po posiłkach, nitkowanie

Re: Pielęgnacja zębów

Regularne wizyty u staomatologa, mycie zębów 2 razy dziennie a co najmniej na noc, płukanie płynem bez alkoholu - takie są moje zasady.

Re: Pielęgnacja zębów

płyn, nici, dobra pasta i kontrolne wizyty u stomatologa

Re: Pielęgnacja zębów

Ja ogólnie regularnie jestem u stomatologa i dbam o zeby, ale nigdy nie miałam ich tak białych jak chciałam. Wiecie co ostatnio w drogerii kupiłam? Te nakładki Iwhite, była promka i wrzuciłam z ciekawości. 5 dni a zęby wyglądają naprawdę o nieboooo lepiej. Nawet nie na promocji się opłaca

co sądzicie o pastach do zębów z aktywnym węglem?
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: