Balsamy a cellulit - co kupić?

  • 2015-05-07, o 01:17
  • 157
  • 54 594
  • 97
  • 105

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Ja zauważyłam dużą poprawę po zmianie diety na zdrowszą, zaczęłam też więcej się ruszać. Do tego stosowałam nocny koncentrat Eveline Slim Extreme, bardzo dobre wsparcie w walce z cellulitem, jest skuteczny i ujędrnia skórę.

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Przecież sam balsam niewiele pomoże...liczy się dieta i aktywność fizyczna

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Ja kiedyś uzywałam z Rossmanna juz nazwy nue pamiętam bodajze Bielendy i nic... a biegam i pilnuje sie z jedzxieniem. Ostatnio zaczelam uzywac Floslek na cellulit i jesdtem zadowolona :) Ogolnie polubilam ta marke kosmetykow..fajne sa tez pomadki ochronne :D

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Dobrze działa piling ze zielonej kawy z dodatkiem olejku rozmarynowego. Tanie i skuteczne.

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Nocny reduktor cellulitu od AVA, wyszczuplający i redukujący cellulit na udach czy pośladkach. Naprawdę działa :)

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

dziewczyny a ten vialise to jak ? warto? myslalam ze moze uzyc do na brzuch bo mam tam taki brzydki po ciazy. Od zeszłego tygodnia chodze na zumbe na mojej silce ;) jeny dawno tyle nie skalam i sie nie ruszalam

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Monika: koleżanka ostatnio mówiła mi o nim, podobno dobry :) 

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Ostatnio kupiłam w Rossmanie balsam Yoskine Tsubaki slim body, na razie stosuję kilka dni a raczej nocy, Na efekty za wcześnie ale zobaczymy co z tego wyjdzie

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

dziewczyny a ten vialise to jak ? warto? myslalam ze moze uzyc do na brzuch bo mam tam taki brzydki po ciazy. Od zeszłego tygodnia chodze na zumbe na mojej silce ;) jeny dawno tyle nie skalam i sie nie ruszalam

2018-09-10 12:54:33 autor MonikaMak

podpinam się do pytania, szukam czegoś dla siostry która narzeka na cellulit przenoszonych bliźniakach

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Ja kiedyś uzywałam z Rossmanna juz nazwy nue pamiętam bodajze Bielendy i nic... a biegam i pilnuje sie z jedzxieniem. Ostatnio zaczelam uzywac Floslek na cellulit i jesdtem zadowolona :) Ogolnie polubilam ta marke kosmetykow..fajne sa tez pomadki ochronne :D

2018-08-28 16:14:09 autor Sanderka1

Ja natomiast jestem bardzo zadowolona z serii Sexi Mama z Bielendy. Tam są różne kosmetyki ujędrniające itp. taże myślę, że to też zależy od skóry. Na każdego działa trochę inny produkt... Moim ulubieńcem z wspomnianej przeze mnie serii jest Skuteczny Balsam Ujędrniający do Ciała Antycellulit. Moje koleżanki używają go mimo tego, że nie są mamami. Mam wrażenie, że te produkty dla mam działają lepiej niż takie normalne.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: