Jaki krem na rezstępy ?

  • 2018-09-20, o 14:27
  • 26
  • 9 028
  • 19
  • 21

Jaki krem na rozstępy ?

Hej dziewczyny :) Piszę do Was w sprawie rozstępów. Zaczęły się odstanio pojawiać tak na wysokości miednicy, nie chcę żeby się powiększyły. Przytyłam po wakacjach około 8 kg a teraz się odchudzam, więc zdaję sobie sprawę, że mogły pojawić się przez wahania wagi. Znacie jakieś kremy albo maści na rozstępy? Mam nadzieje, że uda mi się je zwalczyć..

Re: Jaki krem na rezstępy ?

Jest seria takich kremow od Flosleka z malahitpl

Re: Jaki krem na rezstępy ?

Elancyl jest boski, jeden z kremów, który naprawdę działa. Przy odpowiedniej diecie i ćwiczeniach ten krem pozwala się praktycznie pozbyć rozstępów :) cena jest wysoka, ale moim zdaniem warta każdej złotówki. Lepiej wydać raz więcej, niż kilkanaście razy na coś taniego co wgl nie przyniesie żadnych efektów
K.K.

Re: Jaki krem na rezstępy ?

a jaki kolor mają Twoje prążki? Różowy czy biały? Jak różowy to jest jeszcze szansa, że jakiś krem na rozstępy mógłby zadziałać. Ja mam białe i już nic ich nie ruszy :( tylko uważaj na chemię, bo ja kiedyś kupiłam jakiś z parafiną i dostałam wstrętnego uczulenia :// ogólnie w tych czasach warto zwracać uwagę na składy, bo trucizny pakują juz chyba wszędzie...

Re: Jaki krem na rezstępy ?

a jaki kolor mają Twoje prążki? Różowy czy biały? Jak różowy to jest jeszcze szansa, że jakiś krem na rozstępy mógłby zadziałać. Ja mam białe i już nic ich nie ruszy :( tylko uważaj na chemię, bo ja kiedyś kupiłam jakiś z parafiną i dostałam wstrętnego uczulenia :// ogólnie w tych czasach warto zwracać uwagę na składy, bo trucizny pakują juz chyba wszędzie...

2018-09-21 10:37:54 autor witkanka

lekko różowe. Czytałam dziś, że jest jeszcze szansa żeby je usunąć. Oby tak było, tylko dalej nie znalazłam dobrego kosmetyku :( olejki i oliwki to tylko natłuszczają, a ja muszę też nawilżyć je, bo strasznie swędzi (szczególnie w nocy)

Re: Jaki krem na rezstępy ?

i co, znalazłaś jakiś? bo raczej ciężko jest usunąć takie klikuletnie, ale może jak będziesz wytrwała to się uda, a dobry krem na rozstępy to napewno jakiś naturlany. A może jakiś zabieg, bo pewnie też są...

Re: Jaki krem na rezstępy ?

Ja aktualnie smaruję się Bio Oil, ale żeby zapobiec rozstępom w ciąży. Może spróbuj tego olejku? Dobre opinie czytałam też o Mustela 

Re: Jaki krem na rezstępy ?

hmm nie sądzę że olejki pomogą, co najwyżej natłuszczą a tu trzeba czegoś o szerszym dzIałaniu, ostatnio słyszałam o ziołowym kremie strialys, który dobrze ujędrnia, myślę żeby go kupić, tylko ciekawe czy on jest dobry na te dłużej doskwierające czy tylko świeże. Może któraś go używała?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki krem na rezstępy ?

Sylveco

Re: Jaki krem na rezstępy ?

Wątpię, że w ogóle jakiś pomoże :(

:)

Re: Jaki krem na rezstępy ?

Wątpię, że w ogóle jakiś pomoże :(

2018-09-27 01:37:16 autor drt

nie załamuj mnie :(

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: