jak dbacie o swoje włosy

  • 2017-10-03, o 18:06
  • 43
  • 11 730
  • 37
  • 37

Re: jak dbacie o swoje włosy

ja dbam tak, że staram się nie używać suszarki i używam olejków nawilżających :) to mi pomaga utrzymać włosy w dobrej formie. 

Re: jak dbacie o swoje włosy

Myje włosy codziennie, po kazdym myciu odzywka wygładzająca albo regenaracyjna. Raz na tydzień nakłdam maskę i robię olejowanie włosów. Nie suszę ich, bo reguły chodzę spać z mokrymi, rano są trochę napuszone ale wygładzam je serum z Vollare, tani a dobry olejek do włosów.  

Re: jak dbacie o swoje włosy

Olejowanie, po każdym myciu maska lub odżywka. Końcówki włosów zabezpieczam serum silikonowym, staram się również nie prostowac ani nie suszyć włosów :)
K.K.

Re: jak dbacie o swoje włosy

Olejowanie, po każdym myciu maska lub odżywka. Końcówki włosów zabezpieczam serum silikonowym, staram się również nie prostowac ani nie suszyć włosów :)
K.K.

Re: jak dbacie o swoje włosy

Używam maskę do włosów z keratyna

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: jak dbacie o swoje włosy

bardzo polecam bloga wwwlosy.pl, jak i kanał na yt wwwlosy :) 

Re: jak dbacie o swoje włosy

Jak mam wolny dzien to olejuje sobie wlosy i trzymam je kilka godzin pod turbanem ze szlafroka, potem mycie, potem maseczka, potem znowu mycie.

Re: jak dbacie o swoje włosy

Ja używam szamponów naturalnych, lubię też takie z farmony, bodajże bursztyn czy coś takiego.

Re: jak dbacie o swoje włosy

Ja uzywam i olejkow i masek. Z olejkow polecam najzwyklejszy olej z dyni albo orzechow wloskich z supermarketu. Co do masek to bardzo lubie waniliowego i bananowego kallosa.

Re: jak dbacie o swoje włosy

Przede wszystkim dostosowuje metody do tego, jakie mam włosy. Inaczej przebiega moja pielęgnacja latem, a inaczej zimą. Teraz przeszłam przedłużanie włosów, bo niedługo szykuje mi się ważna uroczystość i wszystkie dotychczasowe szampony musiałam odrzucić na bok... Ale szczerze mówiąc nie żałuję, bo szampon hairtalk jest dobry też dla moich naturalnych włosów. Jeśli mi go wystarczy to spróbuję stosować go po zdjęciu tych pasemek. Ciekawa jestem jak to zadziała :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: