Jak się odchudzać zdrowo?

  • 2011-11-01, o 17:39
  • 219
  • 101 062
  • 121
  • 157

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

A ja niczego sobie nie odmawiam - po prostu jem mniej i REGULARNIE ćwiczę. Co drugi dzień trening choćby nie wiem co :) Jeżeli wiem, że w któryś dzień nie mogę poćwiczyć, to robię trening dwa dni pod rząd. Nie dość, że schudłam, to jeszcze mam coraz ładniej wyrzeźbione ciało :)

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Dobre odchudzanie to rozsądne odchudzanie. Nie rozumiem ludzi którzy kupują sobie jakieś herbatki odchudzające które są de fakto przeczyszczające i nic poza tym, nie ma to większego związku z redukcją wagi. Jakbym miała jakiś suplement polecić to na pewno TillSlim. Fajnie pomyślane kapsułki, poprawiają metabolizm, przyśpieszają spalanie, ale wszystko to dzieje się naturalnie, zdrowo, zgodnie z rytmem i pracą organizmu.

 

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Zdrowe odchudzanie to zbilansowana dieta oraz regularna aktywność fizyczna, to takie dwie najważniejsze rzeczy. Można też stosować kosmetyki wspomagające, wyszczuplające, u mnie sprawdził się koncentrat nocny od eveline, dokładnie nazywa się Slim Extreme.

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

zbilansowana dieta, posiłki małe ale częste/regularne plus aktywność fizyczna. Efekty nie bedą widoczne po tygodniu ale gwarantuje ci ze po 2 miesiącach będziesz widzieć już rezultaty no i oczywiście ta "dieta" to muszą być nawyki żywieniowe z którymi zostaniesz na zawsze :)

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Zgadzam się w zupełności :) no i nie przemęczać się bo tu też nie o to chodzi, tylko o nowe przyzwyczajenia. Ja kiedyś biegałam codziennie co było totalną  głupotą... trzeba mieć też czas na nicnierobienie!

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Zgadzam się w zupełności :) no i nie przemęczać się bo tu też nie o to chodzi, tylko o nowe przyzwyczajenia. Ja kiedyś biegałam codziennie co było totalną  głupotą... trzeba mieć też czas na nicnierobienie!

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Regularnie ćwiczyć 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Systematyczność to najważniejszy klucz do diety :) Zmieniłam nawyki żywieniowe, zaczęłam jeść regularnie, mniej ale częściej. Nie jem chleba (chyba że razowy z dobrej jakości), ćwiczę 3 razy w tyg. na siłowni i widzę efekty, powoli, ale skutecznie :)

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Ja ostatnio wyeliminowałam pszczenicę i widze, że schudłam trochę.

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Tak, ja też tylko jem gotowane, albo przygotwuję posiłki na parze. Ogólnie staram się zdrowo odżywiać, a jak nie mam czasu za bardzo na jakieś długie stanie nad garnkami, to po prostu idę do mojego ulubionego Baru Mlecznego Kijowska w ktorym po prostu uwielbiam jeść na rosołek lub pomidorówkę, które mają chyba najlepsze w stolicy. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: