Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

  • 2015-05-04, o 19:48
  • 165
  • 86 517
  • 108
  • 118

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Z wersji na każdą kieszeń: np. Kobo, My Secret :)

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Cienie Burn z eveline są bardzo ładne, kolory mają dobrze napigmentowane, nie ma problemu z blendowanie, ładnie zacierają się granice, także będą odpowiednie nawet dla mniej wprawionych w makijażu osób.

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

ja jestem pod wrażeniem cieni z Semilaca mają dwie fajne paletki matowych cienie, kupiłam sobie Warm Nude z odcieniami brązu, ale i chwalę sobie pełne blasku kremowe cienie, 7 odcieni ale jakie mieniące się, super się nakładają, trwały , wyrazisty kolor. Super

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Inglot !

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Nabla

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Jak dla mnie najlepsze cienie ma Inglot, jest duży wybór, ale przeważnie po nie sięgam. Nie są zbyt drogie to duży plus, ja jakoś na co dzien nie maluję się mocno także wystarczają mi podstawowe kolory.

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Od tygodnia uzywam palety z Eveline- TWILIGHT. I jestem zadowolona. Nie robie sobie jakiegos szalonego mejkapu, raczej stonowane kolory do pracy itd. Glownie wybieram matowy bez i brąz, ale masz tez kilka połyskujacych cieni w tej paletce. Moim zdaniem jest dobrze napigmentowana, latwo sie rozprowadza i calkiem dlugo utrzymuje na powiekach. No i fajnie, ze cena nie jest zawrotna ;)

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Zoeva, moja wielka i jedyna miłość! Czasem ja zdradzałam, lecz zawsze pokornie wracałam i prosiłam o wybaczenie :)
K.K.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Ostatnio kupiłam w końcu paletki Zoevy i jestem zachwycona. Już poluję na kolejną, wiem co sobie zażyczę pod choinkę ;)

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Inglot

:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: