Cienkie i mocno wypadające włosy

  • 2016-12-14, o 21:47
  • 79
  • 30 611
  • 59
  • 59

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

U mnie sprawdziło się serum wielofunkcyjne od Floslek, fajny, niedrogi kosmetyk

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

Wypadanie włosów musi mieć jakieś przyczyny, jak problem jest duży być może jest to związane z problemami zdrowotnymi i warto to sprawdzić. W psychomedic w Warszawie mają dobych endokrynologów, jakby ktoś był zainteresowany, można się do nich zarejestrować online, nie czeka się w żadnych kolejkach, wszystko jak należy. Dobre jest to, że przyjmują 7 dni w tygodniu, także można się umówić na wizytę w weekend, jak w tygodniu nie mamy czasu. Probemy z tarczycą są coraz powszechniejsze, polecam wybrać się na usg.

szampony dermena, wcierki oraz szampony seboradin

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

A może skrzyp albo biotyna na to wypadanie? Bo jednak to że cienkie to cienkie, ale wypadać nie powinny, czegoś Ci brakuje ewidentnie. 

Czasem można pobłądzić, kochać nieodpowiednią osobę, płakać nad drobnostkami, ale to jedynie zbliżyło nas do miejsca, w którym jesteśmy. Wszyscy popełniamy błędy, mamy rozterki i żale z przeszłości. Ale każdy z nas ma siłę by ukształtować nowe dni w swą przyszłość. Każda rzecz, która przytrafia nam się w życiu przygotowuje nas do tego, co ma jeszcze nadejść.

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

Ja słyszałam że witamina B5 odpowiada za porost włosów. Może warto to sprawdzić.

https://witamina.info/

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

Aminexil, olej z wiesiołka (Gal w kapsułkach najlepszsy), pokrzywa i skrzyp, cynk.

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

olejek jojoba lub z czarnuszki :))

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

olejek jojoba lub z czarnuszki :))

2018-09-10 12:59:28 autor MonikaMak

 

nie próbowałam u siebie

maseczka z pokrzywy

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

U mnie z włosami jest o tyle ciężko, że żadne preparaty nie działają. Po wielu latach zmagań zdecydowałam się na przedłużane naturalne włosy na taśmie. Wyglądają bardzo fajnie i naturalnie a myję je specjalnym szamponem hairtalk. Uznałam, że skoro włosy są z tej firmy to najbezpieczniej będzie używać ich produktów (clap)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: