Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

  • 2016-01-15, o 08:06
  • 68
  • 27 363
  • 58
  • 51

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

mnie strasznie uczulała ziaja, miałam na buzi jeden "ogień" ale poczytaj sobie o organic flowers z firmy whamisa to są koreańskie kosmetyki, ja go teraz używam i jestem bardzo zadowolona, nie czuję żadnego dyskomfortu i super się rozprowadza, na koniec warto stonizować buzię

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

Piękne żele owocowe ma Floslek.

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

swietny jest bialy zel micelarny z carbo detox (czarny tez jest ok, ale taki kolor troche mnie odstraszal :P ). Glinka biala w skladzie wspaniale i dokladnie oczyszcza oraz delikatnie zluszcza naskorek. Zel swietnie radzi sobie z makijazem, nie jest jakis lepki i nie smierdzi ;) Cera staje sie promienna i bardziej elastyczna. 

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

Do wrażliwej cery ten jest świetny: reklama! Kupuję go od kilku miesięcy, wreszcie skończyły się moje problemy z wrażliwą i czerwoną skórą.

pharmaceris r

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

Emulsja do mycia twarzy Cetaphil, idealna dla cery wrażliwej. W połączeniu z kremem boski duet :))
K.K.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

Emulsja do mycia twarzy Cetaphil, idealna dla cery wrażliwej. W połączeniu z kremem boski duet :))
K.K.

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

swietny jest bialy zel micelarny z carbo detox (czarny tez jest ok, ale taki kolor troche mnie odstraszal :P ). Glinka biala w skladzie wspaniale i dokladnie oczyszcza oraz delikatnie zluszcza naskorek. Zel swietnie radzi sobie z makijazem, nie jest jakis lepki i nie smierdzi ;) Cera staje sie promienna i bardziej elastyczna. 

2018-01-07 10:08:52 autor niecroza84

Lubię obie wersje. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: