Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

  • 2011-11-06, o 17:38
  • 89
  • 58 460
  • 68
  • 71

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

rozstępy trzeba po prostu zaakceptować, jedynie celulit da sie zwalczyc

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

nie sądzę, że trzeba je zaakceptować, ja się ich pozbyłam olejkiem bio oil. smarowałam nim je 2-3 razy na dzień i efekty pojawił się dość szybko. skóra się dodatkowo zaczęła ujędrniać co powodwało wielkie pozytywne zaskoczenie.

 

 

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

nie sądzę, że trzeba je zaakceptować, ja się ich pozbyłam olejkiem bio oil. smarowałam nim je 2-3 razy na dzień i efekty pojawił się dość szybko. skóra się dodatkowo zaczęła ujędrniać co powodwało wielkie pozytywne zaskoczenie.

 

 

2018-09-03 01:32:52 autor wiktoria234

smarowałaś jedynie miejsca gdzie mialaś rozstępy czy przykładowo całe udo?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

 

nie sądzę, że trzeba je zaakceptować, ja się ich pozbyłam olejkiem bio oil. smarowałam nim je 2-3 razy na dzień i efekty pojawił się dość szybko. skóra się dodatkowo zaczęła ujędrniać co powodwało wielkie pozytywne zaskoczenie.

 

 

2018-09-03 01:32:52 autor wiktoria234

smarowałaś jedynie miejsca gdzie mialaś rozstępy czy przykładowo całe udo?

2018-09-06 22:14:29 autor gabi1234

ja smarowałam całe udo żeby skóra mi się zaczęła ujędrniać nie tylko w tym jedynm miejscu,a na całym udzie. no i olejek jest dobry, bo szybko się wchania i ma przyjemny zapach. możesz śmiało próbować. 

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

ja na szczęscie nie mam tego problemu, ale siostra po blizniaczej ciąży dostała na udach i brzuchu.. smaruje chyba wialise czy jakos tak??? jak chcecie to zapytam o dokładną nazwe tego serum

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

Odkąd pamiętam zmagałam się z reumatyzmem, czyli zapaleniem stawów. Nic mi na to nie pomagało, a lekarze powiedzieli, że muszę się do tego bólu przyzwyczaić, bo niestety nie da się z tym nic zrobić. Wtedy znalazłam gdzieś informację, że cbd – kannabidiol czyli olejek z medycznej marihuany pomaga przy różnych zapaleniach i jest naprawdę bardzo skuteczny. usunięto reklamę!

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

Warto zacząć od zapoznania się z tym JAKIE właściwości powinien zawierać taki krem czy maść. W internecie dużoi jest artykułów na ten temat, np. tutaj usunięto reklamę

 

 

Z usuwaniem to już ciężko, najlepiej zapobiegać. Już od samego poczatku ciąży powinno się smarować brzuszek. Ja polecam żel do masażu marki HB. Regularne masaże naprawdę wiele też dadzą, a ten żel ma specjalną nakładkę do masażu.

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

Jedynie zabiegi laserowe, kremy nie działają
K.K.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: