Problemy potrądzikowe

  • 2011-08-01, o 20:08
  • 62
  • 26 615
  • 42
  • 48

Re: Problemy potrądzikowe

Po pierwsze nie wyciskać samemu, bo to tylko pogorszy sprawę. Przy szybko zanieczyszczającej się cerze trzeba bardzo rygorystycznie dbać o demakijaż i mycie twarzy co najmniej rano i wieczorem. Raz w tygodniu zrobić delikatny peeling, dostosowany do rodzju cery oraz nałożyć maseczkę ściągającą i oczyszczająca pory. Dobrze na taką cerę robią też maseczki z rozkruszonego i wymieszanego z gliceryną i wodą węgla lekarskiego. Podobną maseczkę Carbo Detox ma w swojej ofercie Bielenda, a do aktywnego wegla w tej maseczce dodano jeszcze glinkę.

Re: Problemy potrądzikowe

sama miałam blizny, ale nie były tak głębokie, dlatego udało mi się je wyleczyć bio oil olejkiem, nie jestem w stanie zagwarantować, że ten sposób zadziała też w tym przypadku. ja u siebie efekt już po 3 tygodniu widziałam, moje blizny stały siębledsze, a z czasem koloryt skóry powrócił.

Kup w aptece krem na blizny. Powinien pomóc ;

Re: Problemy potrądzikowe

U mnie sprawdził się Anti Acne Floslek, serio genailna seria, która uratowała mi poczucie własnej wartości.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Problemy potrądzikowe

Blizny potrądzikowe to nie łatwy temat - odbierają pewności siebie i naprawdę ciężko się ich pozbyć. Ja próbowałam przez lata, a ostatecznie dopiero Octenicare przyniósł satysfakcjonujące efekty. Jest to krem o działaniu regeneracyjnym i naprawdę dobrym składzie, więc w sumie tego właśnie się po nim spodziewałam. Szkoda tylko że tak późno po niego sięgnęłam. 

Re: Problemy potrądzikowe

Widziałam efekty po zabiegu kosmetycznym deep phyto peeling. Niestety w mojej okolicy nikt go nie wykonuje i tylko dlatego go nie zrobiłam. 

Re: Problemy potrądzikowe

Też mam problem z bliznami po trądziku. Zastanawiam się nad usunięciem ich, bo inne metody niewiele pomagają. Myślę nad usunięciem ich usunięto reklamę Mam nadzieję, że ten zabieg będzie skuteczny i bezpieczny. Macie jakieś doświadczenia?

Okłady z koziego mleka pomogły kiedyś mojej znajomej

Re: Problemy potrądzikowe

Sama skorzystam z waszych rad :)

Re: Problemy potrądzikowe

Też mam trochę takich blizn, choć moją największą zmorą są ciemno brązowe przebarwienia na twarzy. Zużyłam już mnóstwo preparatów niewiele dały na każdy z tych problemów.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: