Maseczka weglowa

  • 2016-09-24, o 23:18
  • 28
  • 9 354
  • 28
  • 12

Re: Maseczka weglowa

Domowej nie znam, ale ja kupiłam niedawno niedrogę maseczkę oczyszczającą do cery tłustej i mieszanej od Bielendy Carbo Detox. Już po pierwszym razie zauważyłem róznicę na skórze. Najbardziej zauważalny był efekt matowej skóry + zwężenie porów. Nie wiem czy chciałoby mi się robić samemu maseczki, ale kto co lubi :>

Re: Maseczka weglowa

Nie raz robiłam maseczkę węglową domowym sposobem, ale polecam też kosmetyki Bielenda z węglem, świetne są. 

Re: Maseczka weglowa

Ja kupiłam węglową z eveline i jest świetna. Na słoiczku jest napisane, że starcza na 12 użyć, a mi spokojnie starczyła na 30 (chyba, że ktoś lubi nakładać bardzo grubo maseczke to faktycznie może być na 12)

Re: Maseczka weglowa

Maseczki węglowe świetnie oczyszczają skórę, ja też używam z eveline, ale takich w tkaninie, dla mnie to super wygodna i oszczędność czasu, a nie mam go wiele niestety. Dokładnie to się nazywa węglowy rytuał rozświetlający.

Re: Maseczka weglowa

Radzę kupic taką maseczkę, w rossmannie widziałam po 4/5 złotych :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Maseczka weglowa

Ja robiłam sama maseczkę węglowa, a później kupiłam w rossmanie z bielendy. Szczerze? Nie ma porównania między maseczka robiona samemu, a kupna. Robiona samemu wymiata, jest milion razy lepsza niż kupna :)!!!
K.K.

Re: Maseczka weglowa

Maseczka z lirene jest świetna

Re: Maseczka weglowa

Bardzo lubię kosmetyki z węglem w składzie,  na szybko to stosuję po prostu maskę w płachcie węglowy rytuał rozświetlający z Eveline.  Duża oszczędność czasu i wygoda, maskę wystarczy wyciągnąć z pojemnika i nałożyć na umytą buzię. Daje dobre efekty.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: