Jakie sa wasze ulubione perfumy?

  • 2016-01-14, o 23:48
  • 89
  • 29 953
  • 63
  • 70

Re: Jakie sa wasze ulubione perfumy?

mex women, na poczatku jakby cytrusowy, ale potem wtapia się w ciało tworząc taką otulającą pudrową woń...kocham, na zimę natomiast białe lacosty, też mają taką otulającą pudrową woń jednak intensywniejszą niż mex

Re: Jakie sa wasze ulubione perfumy?

Ja się ostatnio przerzuciłam na odpowiedniki tych znanych perfum, które wcześniej kupowałam co święta:) teraz już nawet nie czyham na promocję tylko raz dwa na usunięto reklamę i tyle po 40 zł.

A ostatnio ulubiony to Efeinity czyli odpowiednik Eternity Calvina Kleina. Ładny kwiatowy zapach, a wersji de luxe trwalością prawie dorównuje.

2018-04-06 20:39:54 autor AdaK

Mam to samo. Nie lubię wydawać niepotrzebnie pieniądzy, skoro w tej cenie mogę mieć perfumy jakościowo nie odbiegające od oryginałów. Moje dwa ulubione zapachy: Vanilla Hills woman- całkowite zaskoczenie, wyczuwalne, wyraziste nuty wanilii, jaśminu, drzewa sandałowego, mega trwałe). Drugie moje ulubione to Antilope DE LUXE- godny odpowiednik Antilope Weil, czy Chanel no 5. Orientalno- kwiatowy zapach, zawierający dużą ilość aldehydow. Cudo!

Re: Jakie sa wasze ulubione perfumy?

Ja to głównie polegam na perfumach Calvina Kleina. Na stronie reklama najczęściej tego typu zapach kupuję. Tu jest o tyle korzystnie że handlują testerami więc siłą rzeczy ceny są niższe niż w innych drogeriach. Fajny kontakt, krótko się czeka na dostawę, nie wysyłają jakiś uszkodzonych flakonów.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie sa wasze ulubione perfumy?

7 aleja 

:)

Re: Jakie sa wasze ulubione perfumy?

Ostatnio wszystkie mi się znudziły, pora kupić coś nowego. 

Re: Jakie sa wasze ulubione perfumy?

Mugler Womanity <3

Re: Jakie sa wasze ulubione perfumy?

Lacoste Love of Pink <3

chanel niezastapione

Re: Jakie sa wasze ulubione perfumy?

ja się przerzuciłam na perfumetki z perfumik. pl - przede wszystkich wychodzi to taniej, a zapachy są bardzo podobne. No i mogę sobie kupić ich po prostu więcej i każdego dnia pachnieć inaczej :) ostatnio moimi ulubionymi są euphoria

Re: Jakie sa wasze ulubione perfumy?

lubie SI

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: