Prostujecie włosy?

  • 2016-01-18, o 17:08
  • 125
  • 40 213
  • 89
  • 102

Re: Prostujecie włosy?

Kiedyś prostowałam codziennie, później tylko grzywkę, a teraz już nawet grzywki nie chce mi się prostować :D szkoda włosów po rozjaśnianiu i tak mam je w opłakanym stanie. 

Re: Prostujecie włosy?

kiedyś tak, jednak od kiedy moje końcówi włosów wyglądają jak siano odpuściłam sobie i idę w nawilżanie, odżywianie i olejowanie żeby poprawić kondycje włosów, lepsze pofalowane zdrowe niż to siano które mam teraz ;/

Re: Prostujecie włosy?

Czasami jestem zmuszona, bo lubią się dziwnie układać 

Re: Prostujecie włosy?

raz na jakiś czas

Re: Prostujecie włosy?

Raz na jakiś czas na wielkie wyjście, typu wesele, urodziny. Na pewno nie częściej niż 1 raz na 3 miesiące :)) włosy są za to mega wdzięczne! 

K.K.

Re: Prostujecie włosy?

Sporadycznie

Re: Prostujecie włosy?

niestety tak

Re: Prostujecie włosy?

Te nowoczesne sprzęty które są teraz nie są tak szkodliwe dla włosów, jeśli się używa kosmetyków termoochronnych i dobrej prostownicy to nie powinno być źle, babyliss ma taki model prostownicy z czujnikiem temperatury, który pilnuje by włosy nie byly przegrzane za bardzo, jeśli ktoś używabardzo często prostownicy to myślę ze taka inwestycja mu sie opłaci

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Prostujecie włosy?

Nowoczesne prostownice nie są aż tak obciążające dla włosów, babyliss ma nowy model nazywa się ST460E i jest przeznaczony do włosów barziej delikatnych, ma jakąś specjalną powłokę po której włosy sie łatwiej prześlizgują, dzieki temu nie szarpie włosów i też dobiera temperaturę do tego w jakim włosy są stanie

Re: Prostujecie włosy?

Staram się nie niszczyć moich włosów, więc raczej korzystam sporadycznie przy konkretnych okazjach.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: