Jak zakryć prawdziwy męski zarost?

  • 2018-08-22, o 04:43
  • 1
  • 5 276
  • 2
  • 2

Jak zakryć prawdziwy męski zarost?

Dzień dobry. Potrzebuję pomocy, o ile w ogóle jestem w stanie ją uzyskać :P Sprawa ma się tak, że od ok. 5 lat noszę brodę, gdyż po prostu nie lubię swojej gęby bez niej. Wpływa ona na moje pozytywne postrzeganie swojej osoby i ogólna samoocenę, generalnie jest ona moim bardzo dużym atutem. Niestety w związku z tym, że rozpoczynam pracę w teatrze, w którym często widownią są osoby młode i w jednym ze spektakli również wcielam się w osobę mającą ok. 12 lat, na etapie prób dowiedziałem się, że brodę powinienem zgolić. Jako, że z natury zwykłem walczyć o swoje to jestem w stanie zgodzić się na skrócenie brody do dlugosci ok. 13mm, ale nic ponadto. Nie chciałbym rozpoczynać dyskusji na temat "skoro chcesz być aktorem to powinieneś być elastyczny i broda to powinien być pikuś" gdyż moje zdanie na ten temat jest całkiem inne :) Przechodząc do meritum, czy jest możliwość jakoś za pomocą makijażu ukrycie zarostu tak aby ze sceny wygladalo jakby go nie było? Mam na myśli oczywiście w miarę możliwości oraz właśnie zarost ok. 13mm. Dodam, że zarost nie jest najrzadszy, ale też nie jestem typowym "niedzwiedziem" ;) Z góry dziękuję za odpowiedź i bardzo będę wdzięczny za nie poruszanie aspektów moralnych zagadnienia :P Pozdrawiam ;)

Re: Jak zakryć prawdziwy męski zarost?

Sprawdz czy nie ma czegos w stylu Glatzanu z Kryolan, ale do brody. W oryginale zakrywalo sie takim czepkiem lateksowym wlosy, wiec moze na brody tez cos takiego jest. Troche bedziesz mial pracy z zakryciem tego + szczeka bedzie ciut wieksza, ale efekty nie powinny byc najgorsze. :)

 

Ewentualnie kupno ProsAide, uzycie na cala brode i budowanie zakrycia za pomoca pomaranczowo-czerwonych farb i pudrow, a na to pozniej wlasciwy podklad. Skoro dziala na brwi drag queenow, to na brode tez powinno zadzialac ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: