usługi kurierskie

  • 2018-07-14, o 15:44
  • 12
  • 3 958
  • 12
  • 13

usługi kurierskie

Jak oceniacie nasze firmy kurierskie? Działają preznie czy raczej lipa? Chce podjac współprace w dostawie kosmetyków i zastanawiam sie jaka forme wybrac zeby nie zawiezc klientów..

Re: usługi kurierskie

Ja nie miałam raczej żadnych złych doświadczeń z tą formą wysyłek, zawsze wszystko ok

Re: usługi kurierskie

Byleby nie poczta polska...

 

Ostatnio czekałam tydzień na przesyłkę :(

Re: usługi kurierskie

Ja mam swojego ukochanego kuriera z dpd i nie zamienilabym go na nic innego, żadna inna formę wysyłki ! :))
K.K.

Re: usługi kurierskie

Z kurierami bywa różnie. Zależy na kogo trafisz. Jako firma masz podpisaną umowę i wszystko do ciebie trafia praktycznie bezproblemowo. To jak trafi paczka do klienta to już inny temat. Osobiście miałam tylko problem z wysyłkami zagranicznymi o większych wymiarach.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: usługi kurierskie

Zalezy, jednak nie ma tragedii jesli chodzi o kurierow i z wiekszoscia da sie dogadac

Re: usługi kurierskie

ja to już różne perypetie miałam z tymi kurierami

Re: usługi kurierskie

Wszystkie firmy dziala juz na podobnym poziomie, wiec tutaj cokolwiek wybierzesz to bedzie okej.

Re: usługi kurierskie

oj nie sądzę, niektórzy kurierzy są wyjątkowo nie mili ale nie będę mówiła jaka firma, jak mnie jeszcze raz tak potraktują to wtedy nie będę miała skropułów żeby podać nazwę firmy

Re: usługi kurierskie

Ja w sumie nie mam zastrzeżeń do firm kurierskich, chcociaż czasami sami kurierzy nie są fair.

Ale to rzadkość, że trafi się jakaś zakała. Ogólnie polecam

Re: usługi kurierskie

GLS działa szybko i sprawnie według mnie

:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: