Laserowe usuwanie blizn - czy działa to ??

  • 2016-01-18, o 13:39
  • 53
  • 17 025
  • 38
  • 39

Re: Laserowe usuwanie blizn - czy działa to ??

nie słyszałam o takim zabiegu

Re: Laserowe usuwanie blizn - czy działa to ??

Czasem usuwanie laserowe nie jest możliwe, zwłaszcza jeżeli blizna jest duża. Dlatego w pierwszej kolejności warto skorzystać z dobrego dermatologa usunięto reklamę który oceni, czy dana blizna nadaje się do laserowego usunięcia, czy może konieczny jest zabieg chirurgiczny.

Re: Laserowe usuwanie blizn - czy działa to ??

u mnie pomógł White&Beauty Floslek

Re: Laserowe usuwanie blizn - czy działa to ??

działa, nie robiłam ale widziałam efekty

Re: Laserowe usuwanie blizn - czy działa to ??

Zobacz krem Evolet L'biotica. Cudo normalnie! Wnika głęboko i od razu działa!

Re: Laserowe usuwanie blizn - czy działa to ??

Czy te kremy, o których piszecie, sprawdzą się też przy przebarwieniach i starszych bliznach?

Re: Laserowe usuwanie blizn - czy działa to ??

Usuwanie blizn laserem jest skuteczne, u siebie usuwałam bardzo głębokie rozstępy laserem frakcyjnym co2. Znajomy miał bliznę powstałą po opażeniu. Skóra w tym miejscu była nierówna i miała miejscowe zgróbienia. Po kilku zabiegach miejsce blizny jest troszkę jaśniejsze, a przede wszystkim równe. W dotyku skóra jest podobna do tej zdrowej obok. Osobiście polecam zabiegi laserem frakcyjnym na usuwanie blizn i rozstępów. Co do usuwania blizn potrądzikowych to nie wiem jak to do końca wygląda bo widziałam efekt końcowy po stosowaniu lasera frakcyjnego i radiofrekwencji mikroigłowej. Efekt był moim zdaniem bardzo dobry, ale nie wiem czy to zasługa lasera czy radiofrekwencji :) 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Laserowe usuwanie blizn - czy działa to ??

osobiście nie robiłam, ale znam osobę, która to zrobiła i wygląda to fajnie

Re: Laserowe usuwanie blizn - czy działa to ??

Ja się nie odważyłam, ból podobno okropny, a nikt i tak nie gwarantuje efektów. Naklejałam plastry sutricon, blizna duzo mniejsza. Nie zniknęła zupelnie, ale w takiej formie już mi zupełnie nie przeszkadza.

Re: Laserowe usuwanie blizn - czy działa to ??

Chętnie poznam opinie bo sie nad tym zastanawiam.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: