Este lauder double wear jaki kolor?

  • 2018-04-04, o 18:40
  • 31
  • 36 102
  • 17
  • 20

Re: Este lauder double wear jaki kolor?

Amante 2n1 jest najbardziej zbliżony :-) Choć jest minimalnie bardziej żółty niż Revlon. 1w2 może być zbyt jasny. 

2018-08-01 12:05:11 autor AniaLadyMakeUp

 

Dziękuję bardzo za odpowiedź! Zakupiłam już u Państwa podkład i zamówiłam odcień 180 :) czeka na przetestowanie gdy znów będę miała swój naturalny kolor skóry, a nie będę opalona
K.K.

Re: Este lauder double wear jaki kolor?

Witam, który odcień będzie o ton jaśniejszy od 4N1 Shell Beige?

nie polecam tego podkladu

Re: Este lauder double wear jaki kolor?

najlepiej to odcienie przetestować na sobie - ja kupowałam przez internet i miałam z 2 tony za ciemny... a poza tym za taką cene to serio są lepsze podkłądy :)

Re: Este lauder double wear jaki kolor?

najlepiej to odcienie przetestować na sobie - ja kupowałam przez internet i miałam z 2 tony za ciemny... a poza tym za taką cene to serio są lepsze podkłądy :)

2018-12-10 15:19:48 autor zuzoolka

 

Jaki na przykład? :)
K.K.

Re: Este lauder double wear jaki kolor?

ja mam kolor 3N1 jest dla mnie idealny, naturalny odcień ale nie bardzo jasny. Uważam, że najlepszy podkład na tą chwilę jaki znalazłam. Wytrzymuje cały dzień, nie ściera się. Praktycnie bez poprawek

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Este lauder double wear jaki kolor?

ja mam kolor 3N1 jest dla mnie idealny, naturalny odcień ale nie bardzo jasny. Uważam, że najlepszy podkład na tą chwilę jaki znalazłam. Wytrzymuje cały dzień, nie ściera się. Praktycnie bez poprawek

2019-05-01 22:36:27 autor mtigra

 

Ja też tak uważałam ale teraz jakos mi nie służy. Zaczął się ważyć, robi mi efekt ciasta na twarzy :(
K.K.

Re: Este lauder double wear jaki kolor?

a czy ten podkład podkreśla włoski na twarzy?

ANGELISS

Re: Este lauder double wear jaki kolor?

a czy ten podkład podkreśla włoski na twarzy?

2019-05-27 21:47:21 autor angeliss

 

U mnie nie podkreślał :)
K.K.

Re: Este lauder double wear jaki kolor?

Nie miałam tego podkładu

:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: