Sucha skóra mimo nawilżania

  • 2012-03-01, o 18:59
  • 266
  • 99 875
  • 174
  • 163

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Przyjaciółka poleciła mi krem Cetaphil DA Ultra i od tej pory nie mam problemu z suchą skórą, bardzo dobrze nawilżajacy krem, jest wydajny i cena też adekwatna. 

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

nie chce się powtarzać ale napisze po raz kolejny najlepsze jest siemie lniane pite szklankę dziennie i kwas hialuronowy w gabinecie medycyny estetycznej.

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Ja miałam tak, dopiero suplementy diety mi pomogły. Z neoglandyny brałam, zupełnie naturalne, mają duzo olejów w składzie. Tylko to dało efekt... Miałam nawet suche oczy...

agagagnieszka

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

porozmawiaj z dermatologiem

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

spróbuj z dwóch stron, pij dużo wody mineralnej, a na buzię psiukaj wodą termalną, moim zdaniem najlepsza masz w hebe - termissa się nazywa

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Nie używaj do mycia twarzy specyfików z alkoholem, u mnie nalepiej sprawdza się szare mydło, kremy wybieraj nawilżające nie natłuszczające, ja używam kremu z mixy bardzo fajnie sie wchłania, konstystencja jest lekka nie tłusta i dobrze nawilża

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Jak dla mnie najważniejsza jest pielęgnacja. Nawilżanie kremami to jedno, a pielęgnacja to drugie. U mnie na suchą skórę super się sprawdza Termissa :) 

jak wyzej siemie lniane pite szklankę dziennie i kwas hialuronowy w gabinecie medycyny estetycznej.

Codzienna pielęgnacja skóry jest stałym rytuałem każdej kobiety, która chce zachować jak najdłużej młody wygląd. Ponieważ żyjemy w środowisku pełnym zanieczyszczeń, to musimy chronić się przed wolnymi rodnikami, które przyspieszają starzenie się skóry. Kremy, masła i balsamy, doskonale nawilżają i chronią nasz naskórek.http://monikaszot.pl/kosmetyki-z-maslem-shea/

Wiele osób do walki ze zmarszczkami (nie ważne czy chodzi o zapobieganie zmarszczkom czy ich usuwanie) używa kremów, które potrafią być naprawdę drogie. Tym czasem bardzo dobrze sprawdzają się również olejki przeciwzmarszczkowe. Generalnie, olejki świetnie radzą sobie z różnymi problemami skórnymi dlatego warto wprowadzić je do codziennej pielęgnacji.http://sebix.pruszkow.pl/olejki-ktore-pomagaja-zwalczyc-zmarszczki/
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: