Podkład

  • 2016-07-19, o 23:21
  • 25
  • 9 086
  • 21
  • 20

Re: Podkład

Najbardziej zbliżonym odcieniem będzie 1W1, jest od bardzo delikatnie ciemniejszy niż 1NB :-)

Re: Podkład

Ja ostatnio wróciłam do podkładu z maybelline affinitone, dobrze kryje.

Re: Podkład

Zdecydowanie liquid control, dla mnie ten podkład jest idealny, ma dobre krycie, ale praktycznie nie widać do na twarzy, może przez tą formułę na bazie wody, nie wiem. W porównaniu ze sowim poprzednikiem jest naprawdę dobry i wydajny.

Re: Podkład

Ja używam zamiennie różnych produktów w zależności też od pory roku, teraz sprawdzają sie dobrze kremy bb, bo są lekkie.

Re: Podkład

Teraz używam L'Oreal True Match :-) I od niedawna nakładam pod niego krem CC z Flormar taki zielony. Choć nie zawsze, tylko w dni kiedy zależy mi na większym kryciu i wyrównaniu kolorytu. 

Re: Podkład

Ja używam colorstay 330, dla mnie kolor idealny, na mojej skorze wygląda jak lekko opalony

Re: Podkład

Ja już wiele podkładów przetestowałam... Dla mnie najlepszy jest fluid Make-up Academy Bielendy - Liftingujący fluid nawilżający LIFT. Jest dość lekki i faktycznie fajnie nawiża skórę.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Podkład

Hej :) Mam problem z wybraniem dobrego podkładu. Obecnie używam Revlon Colorstay 150 buff dla cery normalnej i suchej. Zauważyłam że stan mojej cery się pogorszył i chyba muszę go odstawić :(  Jaki podkład i w jakim odcieniu jest najbardziej zbliżony do tego? i dobrze by było żeby tak nie zapychał porów jak revlon. Myślałam o l'oreal ale nie mam pewności ;/

Proszę pomóżcie bo już nie wiem gdzie szukać....

Re: Podkład

ciezko jest dobierac odcien bez testerow...

Re: Podkład

Jutro wybieram się do hehe. Może uda się mi jakieś próbki wyprosić.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: