Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

  • 2016-03-14, o 20:21
  • 234
  • 97 234
  • 172
  • 165

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

chyba nie ma najlepszych , zalezy tylko od techniki i wprawy nakładania. Ten sam lakier akurat używam semilac trzymał się trzy tygodnie a innym razem już na drugi dzień mogłam go sobie zdjąć bez zmywacza, schodził płatkami w całości. Więc nie bardzo wiem o co w tym wszystkim chodzi

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Korzystałam z semilac i byłam zadowolona. Chyba najpopularniejsza marka

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Moja ulubiona marka lakierów hybrydowych jest neonail

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Victoria Vynn zwłaszcza seria pure mj must have <3

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Ja korzystam z lakierów hybrydowych od eveline, polska, dobra marka, która ma kosmetyki dobrej jakości. Coraz więcej kosmetyków mam od nich w swojej kosmetyczce.

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Ostatnio pozytywnie  zaskoczyły mnie lakiery Kinetics. Nie dość że wybór kolorów jest mega ogromny, mają bardzo dobre krycie i utrzymują się mega długo. Ostatnio nosiłam jeden kolor cały miesiąc i pewnie gdyby nie odrost nie zmieniłabym go. Konsystencję też mają idealną, nie rozlewają się i nie są zbyt gęste, przez co nie robią smug. Bazy używam zawsze Indigo proteinowej :-)

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Venalisa, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Cudowne są też brokatowe Rosalind. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Te wszystkie reklamowane hybrydy są dobre ale  te z makear biją je na głowę . Trzymają się bardzo długo i nie odpryskuja .

 

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Polecam neonail

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

U mnie sprawdzają się lakiery z makear . Świetnie się trzymają i kryją .

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: