Co na zmarszczki?

  • 2015-07-24, o 00:03
  • 152
  • 53 666
  • 112
  • 121

Re: Co na zmarszczki?

Zalezy jakiej zmarszczki są głębokosci :) Ja stosuje olejki - mam akurat olejek ze słodkich migdałów. Do tego raz w tygodniu peeling kawowy. No i dobry kremik. Ja mam richevon. Poza tym liczą się też skłonności genetyczne i tak dalej :) 

Alicja :)

Re: Co na zmarszczki?

Próbówałaś maseczek w płachcie? Ja ostatnio testowałam taką z Calluna Medica - co prawda nie mam wielu zmarszczek, ale zauważam pierwsze "ruchy w dół" skóry mojej twarzy i efekt był widoczny, skóra też sprawiała wrażenie dobrze nawilżonej (co pomaga w profilaktyce nowych zmarszczek :)).

Martyna G.

Re: Co na zmarszczki?

Polecam zacząć od nawilżania skóry co daje super efekt jeśli walczy się ze zmarszczkami. Ja używma kremu Cetaphil DA Ultra, nie mam podrażnień skóra jest jędrna i nawilżona. 

Re: Co na zmarszczki?

No nawilżać to wiadomo że się da, ale najlepeij kjak nasz krem i nawilża, i ujędrnia i jeszcze rozjaśnia :D Nie ma cudów, kremami się zmarch na czole nie pozbędziesz, ale zawsze skóra się trochę napnie tu i tam.

Alkam - a skąd bierzesz ten richevon?

Re: Co na zmarszczki?

No nawilżać to wiadomo że się da, ale najlepeij kjak nasz krem i nawilża, i ujędrnia i jeszcze rozjaśnia :D Nie ma cudów, kremami się zmarch na czole nie pozbędziesz, ale zawsze skóra się trochę napnie tu i tam.

Alkam - a skąd bierzesz ten richevon?

2018-05-23 15:22:20 autor lovelatte

Z allegro zamawiam bo na razie nie widziałam żeby był w sklepach niestety :(

Alicja :)

Re: Co na zmarszczki?

Dziewczyny poczytałam na różnych formach i też zamówiłam sobie Richevon, obym moje ciężko zarobione pieniądze nie poszły na marne :D Dam znać niedługo jak zadziałał!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co na zmarszczki?

Dziewczyny poczytałam na różnych formach i też zamówiłam sobie Richevon, obym moje ciężko zarobione pieniądze nie poszły na marne :D Dam znać niedługo jak zadziałał!

2018-07-12 15:14:40 autor tomato03

 

A jaki jest jego koszt?

Re: Co na zmarszczki?

Dziewczyny poczytałam na różnych formach i też zamówiłam sobie Richevon, obym moje ciężko zarobione pieniądze nie poszły na marne :D Dam znać niedługo jak zadziałał!

2018-07-12 15:14:40 autor tomato03

 

A jaki jest jego koszt?
2018-07-15 16:10:24 autor gutek

Teraz jest za 159 zł na 30 dni, ale on spokojnie starcza na 2/3 miesiące :)

Re: Co na zmarszczki?

Ja akurat wybrałam zabiegi, te smarowanie kremem na zmarszczki mi nie szło bo zapominałam go nakładać :D Postawiłam na geneo+ w usunięto reklamę, bo słyszałam dobre opinie. Ogólnie u mnie jakiegoś super efektu po pierwszym zabiegu nie było ale tak po 3, a już po 4 to super. Jak ktoś chce szybko i skutecznie się zmarszczek pozbyć to polecam :)

Re: Co na zmarszczki?

Postanowiłam wybrać się na zabieg za pomocą urządzenia PLEXR w klinice Akmed Gliwice. Jestem zadowolona z efektów po kilku zabiegach. Oczywiście każda z nas ma własne sposoby na likwidację zmarszczek, ja polecam zabieg.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: