Sposób na opadającą powiekę.

  • 2012-04-11, o 17:02
  • 66
  • 57 638
  • 40
  • 49

makijaz

Re: Sposób na opadającą powiekę.

Dobre cienie

Re: Sposób na opadającą powiekę.

Na opadającą to tylko spejalistyczne zabiegi. Ja robiłam laserem SonoQueen,nieinwazyjny, nie wiem czy znacie, w klinice krajewski :) Efekty są niesamowite. Jak porównuję zdjęcia przed i po... Aż nie wierzę. Super to wygląda, czuję się o niebo lepiej i fizycznie, i psychicznie. Pozdrawiam!

agagagnieszka

Re: Sposób na opadającą powiekę.

Zmiana na stałe to chyba tylko plastyka powieki... ale makijażem można skorygować nieco oko i powiekę - sama tak robię :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sposób na opadającą powiekę.

Jestem makijażystą i klientkom podnoszę opadającą powiekę nakładając dwukolorowe cienie matowe (jasny - górna powieka + pod łukiem brwiowym + w kącikach oka, ciemny - okolice zewnętrznej powieki górnej). Ciemny zawsze podciągam ku górze, żeby podnieść powiekę. Eye liner albo kredka też pomaga w modelowaniu kształtu oka. No i jeszcze kwestia tuszu. Zewnętrzne rzęsy kilkukrotnie tuszuję, żeby podnieść opadającą powiekę wizualnie.

2013-07-02 15:37:41 autor Robertoo

 

Ta Pani idealnie opisała makijaż korekcyjny opadającej powieki:)
2016-01-24 10:50:34 autor Parikla

Świetnie opisany makijaż tego typu przy opadajacych powiekach. Są jednak przypadki, gdzie niewiele może zdziałać makijaż i potrzebna jest koretka chirurgiczna, nie tylko ze względów estetycznych, ale często powieka zaczyna zasłaniać oko. Ciekawią mnie te paski, już dawno je widziałam, ale nie użwałam. Sama mam opadajace powieki i zazdroszczę osobom, które nie mają tego problemu :o

Re: Sposób na opadającą powiekę.

W internecie znajdziesz makijaże dla opadającej powieki 

Re: Sposób na opadającą powiekę.

Ostatnio modne są zabiegi plazmą na opadającą powiekę.

Re: Sposób na opadającą powiekę.

Przedłużanie rzęs daje dobry efekt przy opadającej powiece :)
K.K.

Re: Sposób na opadającą powiekę.

Przedłużanie rzęs daje dobry efekt przy opadającej powiece :)
K.K.

Re: Sposób na opadającą powiekę.

Moja mama miała problem z opadającą powieką i zdecydowała się na zabieg w Warszawie u doktora Zielińskiego w klinice Melitus. Twierdzi i widać po niej, że jest zupełnie inaczej-lepiej, klinika również jest porządna, a nawet jako jedna z lepszych

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: