Co na zmarszczki?

  • 2015-07-24, o 00:03
  • 123
  • 22 588
  • 93
  • 98

Re: Co na zmarszczki?

Zaraz sobie poczytam na temat MezoPure, zaskoczyłaś mnie przyznam bo już myślałam, że przyjdzie mi maskować zmarszczki tonami podkładu.

Re: Co na zmarszczki?

Polecam docenić moc naturalnej pielęgnacji  i olejków Sprawdziło się u mnie kilka olejkowKokosowy na włosyNa twarz natomiast olejek jojoba plus rumianek od Olivia plum.  Kładę go na produkt nawilżający o lekkiej konsystencji (np. serum nawilżające lub żel aloesowy) lub mieszam go z moim kremem na noc. Uważam, że przy każdym sposobie użycia jest bardzo przydatny. Wchłania się w skórę, ale nie całkowicie. Lekki film mi nie przeszkadza ponieawż rano skóra wygląda bardzo dobrze, używam często z rollerem z różowego kwarcu.Niezły jest jeszcze olejek ze słodkich migdałów od ecospa.  Idealnie sprawdza się u mnie jako olejek na końcówki włosów, jako produkt do demakijażu jako jego pierwszy etap oraz świetnie nawilża stopy oraz dłonie.

Re: Co na zmarszczki?

ja zmarszczek dużych nie mam, moim utrapieniem sa cienie i worki pod oczami. Na to na całe szczeście znalazłam krem pod oczy remescar, tylko i wyłacznie dzięki niemu mam mniejsze worki są one w miarę wygładzone, tak, że nie wstydze się wyjść do ludzi, bo i już nie muszę stosować korektora pod oczy :)