przesuszenie skóry

  • 2017-01-25, o 00:45
  • 38
  • 13 163
  • 31
  • 30

Re: przesuszenie skóry

ja sobie chwalę zabieg z kawasem hialuronowym  plus piję do tego prawie codziennie szklanke siemienia lnianego i jestem bardzo zadowolona z kondycji mojej skóry na twarzy :)

Re: przesuszenie skóry

Mnie pomogły suplementy diety z neoglandyny... łykałam w czasie posiłku. One mają w składzie właśnie różne oleje, m.in. olej z ogórecznika dobrze działa na skórę :) Od razu włosy lepiej wyglądają ;)

agagagnieszka

Poza tym dobrze brać suplement diety, po nim nasza skóra będzie wyglądac o wiele lepiej

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: przesuszenie skóry

Trzeba unikać kosmetyków przesuszających skórę np. mydeł czy żeli, lepiej stawiać na bardziej naturalne kosmetyki. Warto też od czasu do czasu stosować maseczki ja lubię hialuronowy zabieg nawilżający 8w1 z eveline, to maska w tkaninie.

Re: przesuszenie skóry

maseczki sa bardzo okej poprzedzone peelingiem, a jak zaczelam uzywac olejku annabelle na noc to juz wlasciwie przesuszen nie mam

Re: przesuszenie skóry

Ja mam skórę trądzikową, więc mało wiem o przesuszonej, ale znam ten problem z opowieści mojej mamy - i wiem, że sprawdził się u niej prezent, który jej z siostrą podarowałyśmy na urodziny, czyli krem nawilżający z calluna medica. może sprawdź, czy podpasuje Ci jego skład :)

Martyna G.

Re: przesuszenie skóry

Polecam maść z witaminą A - Retimax na noc. 

:)

Re: przesuszenie skóry

Zdarza mi się często, radzę sobie oliwką lub kremem nawilżającym z mocznikiem.

Re: przesuszenie skóry

tez mam z tym problem, ale ja sobię radzę wodą termalną termissa, dobrze, że już w Hebe dostępna jest, bo tak musiałam zamawiać przez Internet. Na drugi dzień już wlasciwe przesuszenie znika 

Re: przesuszenie skóry

Ja też zmagam się z dość dużym przesuszeniem skóry, stosuję nawilżajacy płyn micelarny z wodą termalną Jeju od Eveline, on bardzo dobrze nawilża skórę, aż byłam zaskoczona, że taki niedrogi produkt może być taki skuteczny.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: