wysyłka kosmetyków

  • 2018-07-14, o 15:42
  • 11
  • 6 151
  • 9
  • 10

wysyłka kosmetyków

jak polecacie wysyłać kosmetyki? Polecacie wysyłke kurierem? Zalezy mi na szybkiej dostawie i zeby wszytskto przebiegałobezproblemowo. Zebym nie musiała szukac przesyłki nie wiedomo gdzie...

Re: wysyłka kosmetyków

Ja zawsze wybieram kuriera lub paczkomat - zawsze dostaję przesyłkę na czas :)

 

Re: wysyłka kosmetyków

Ja wybieram Paczkomat lub odbiór w punkcie. Nie lubię opcji dostawy kurierem, bo często nie ma mnie w domu. Później kurierzy dają paczkę sąsiadom, ja jej muszę szukać i jestem zestrwsowana, a tak po prostu paczka czeka na mnie spokojnie i kiedy mam czas to podejdę :)
K.K.

Re: wysyłka kosmetyków

Ja wybieram Paczkomat lub odbiór w punkcie. Nie lubię opcji dostawy kurierem, bo często nie ma mnie w domu. Później kurierzy dają paczkę sąsiadom, ja jej muszę szukać i jestem zestrwsowana, a tak po prostu paczka czeka na mnie spokojnie i kiedy mam czas to podejdę :)
K.K.

Re: wysyłka kosmetyków

Ja wybieram Paczkomat lub odbiór w punkcie. Nie lubię opcji dostawy kurierem, bo często nie ma mnie w domu. Później kurierzy dają paczkę sąsiadom, ja jej muszę szukać i jestem zestrwsowana, a tak po prostu paczka czeka na mnie spokojnie i kiedy mam czas to podejdę :)
K.K.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: wysyłka kosmetyków

Wolę paczkomaty, ale z kurierami zazwyczaj też nie ma problemu żeby się dogadać :)

Re: wysyłka kosmetyków

zawsze korzystam  z kuriera dpd

Re: wysyłka kosmetyków

Ja zawsze biorę wysyłkę Pocztexem. Szybko i bezproblemowo :)

Re: wysyłka kosmetyków

Zawsze biorę kuriera

Re: wysyłka kosmetyków

również zawsze stawiam na kuriera 

Re: wysyłka kosmetyków

kurier inpost jest najszybszą opcją dostawy na tej stronie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: