krem na trądzik

  • 2011-02-11, o 18:28
  • 77
  • 34 851
  • 47
  • 58

Re: krem na trądzik

Ja również polecam tormentiol :)

Re: krem na trądzik

Maść cynkowa pomoże:)

Re: krem na trądzik

No właśnie mi tormentiol śmierdzi. No nie potrafię się przełamać jeśli chodzi o ten zapach. Jesli natomiast mam coś napisac o sevolium. To coż. Pierwsze efkety bardzo pozytywne. Po pierwsze odpowiada mi konsystencja i dozowanie. Jest to serum lekkie, zelowe oraz za pomocą pompki moża je łatwo nałozyć. Wprawdzie będę musiała trochę poczekać na działanie ale  juz teraz po kilku dniach widze,ze załagodził niektore zmiany. Pryszcze się przysuszają.

Jednoczenie nie wysusza skóry. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: krem na trądzik

Ja na trądzik używam w zasadzie dwóch produktów: maści cynkowej oraz kremu Sevolium (polecanego również na medme.pl). Oprócz tego regularnie robię maseczki z płatków owsianych. :)

Re: krem na trądzik

Ta maseczka z płatków owsianych może być fajna :) Obecnie stosuje tylko naturalne sposoby na mój trądzik. Trochę słyszałam o tym sevolium, podobno on też jest z naturalnych składników?

Re: krem na trądzik

Ta maseczka z płatków owsianych może być fajna :) Obecnie stosuje tylko naturalne sposoby na mój trądzik. Trochę słyszałam o tym sevolium, podobno on też jest z naturalnych składników?

2018-07-10 11:26:11 autor lolitka06

Tak w Sevolium masz same naturalne: nagietek, drożdże, fiołek. Fajny jest, dobrze działa i ma też fajne opakowanie takie z pompką to bierzesz sobie tego serum ile chcesz

Re: krem na trądzik

Ja tak zapobiegawczo używam naturalnych produktów od usunięto reklamę mają na tyle dobre, że u mnie powstrzymały rozwój wyprysków. Oprócz tego jeszcze jakaś maść, coś na podrażnioną skórę. Polecam. ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: