Jakie zdjęcie do cv?

  • 2018-05-12, o 20:18
  • 20
  • 7 369
  • 19
  • 20

Re: Jakie zdjęcie do cv?

Najlepiej takie jak np. do dyplomu itp., byle nie żadn selfie czy wykadrowane zdjęcie z wakacji, bo i takie w CV widywałam

2018-05-14 20:47:06 autor kamila249

 

Zgadzam się

Re: Jakie zdjęcie do cv?

Dokładnie, zdjęcie powinno być zrobione w miarę profesjonalnie. Nie musi być to zdjęcie na białym tle od fotografa, ale tło powinno być stonowane. Załóż koszulę, zrób delikatny makijaż, uczesz włosy i poproś kogoś, żeby zrobił Ci kilka, kilkanaście zdjęć i coś na pewno wybierzesz ;) 

Jako kadrowa otrzymję czasem cv ze zdjęciami typu selfie, albo w bluzkach w odcieniu mega różu, mocnym makijażem. Niestety nie wygląda to dobrze.

Re: Jakie zdjęcie do cv?

najlepiej na jakimś jasnym tle i w eleganckim ubraniu :)

Re: Jakie zdjęcie do cv?

w eleganckim stroju, z poważnym wyrazem twarzy, na białym tle

Re: Jakie zdjęcie do cv?

w eleganckim stroju, z poważnym wyrazem twarzy, na białym tle

2018-09-10 16:50:32 autor lucja1996

 

Też tak sądzę

Re: Jakie zdjęcie do cv?

A mnie się wydaje, że jeśli stawiasz na kreatywne CV, to takie też powinno być zdjęcie :) Oczywiście nie selfie. Przy klasycznym CV jednak na 100% zdjęcie urzędowe

2018-05-16 09:12:16 autor martynkagrabowska

Zależy, czasem niektórzy próbują zrobić cuda w designie w CV, a HR i tak popatrzy na wymagania i porówna do tego, co napisała dana osoba :P

Re: Jakie zdjęcie do cv?

Ja zawsze daję zdjęcie legitymacyjne. Nigdy nie robię sobie sama selfie, bo wiem jak rekruterzy na to reagują nawet jeśli jest w miarę profesjonalne to zawsze widać, że do selfie :)

Re: Jakie zdjęcie do cv?

ja też daję zawsze legitymacyjne

Re: Jakie zdjęcie do cv?

ja to samo. CV to jednak poważna sprawa, nie róbmy selfie do dokumentów.

na jakimś jasnym tle
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: