Wagry

  • 2017-11-09, o 20:53
  • 6
  • 3 262
  • 7
  • 5

Wagry

Hej dziewczynki. Co myślicie na temat czarnej chińskiej maski na wagry? Boję się trochę bo widziałam dużo filmików na których dziewczyny aż płaczą z bólu. Czy rzeczywiście to tak boli? Czy one przesadzaja. Albo może macie do polecenia jakąś maskę która nie robi krzywdy a naprawdę pomaga w pozbywaniu się zaskoników z twarzy. Pomocyu

Re: Wagry

testowałam tą maskę i nie płakałam z bólu chociaż trochę bolało jej ściąganie

Re: Wagry

Nie boli aż tak, ale jeśli ma się wrażliwą skórę to może to być nieprzyjemne odczucie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wagry

Ja jeszcze nie próbowałam, ale po obejrzeniu filmików o tej mascę zaczęłam się zastanawiać czy to nie jest jakaś metoda torturowania. Nie jestem przekonana czy to właściwa metoda pozbywania się wągrów dla dziewczyn z delikatną, wrażliwą skórą. Co prawda pozbędziesz się wągrów ale skóra będzie obolała i może dziwnie zareagować. Sądzę, że na ból przy ściąganiu tej maski ma również wpływ to czy mamy duże owłosienie na twarzy. W każdym razie ja raczej z niej nie skorzystam:D

Re: Wagry

Na wągry dobry jest węglowy rytuał rozświetlający 8w1 z eveline, ja lubię ten produkt, bo to maseczka w tkaninie, także jest szybka w użyciu. Na wągry dobre są też szczoteczki oczyszczające do twarzy, one bardzo dobrze oczyszczają skórę.

Re: Wagry

ja się pozbylam wągrow i rozszerzonych porów, jak zaczelam uzywac olejku wielofunkcyjnego annabelle "stay pure", on jest mineralny, rewelacja,

Re: Wagry

używałam tej maski pare razy i nic mi nie pomogła, nie polecam

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: