MASECZKI OCZYSZCZAJĄCE

  • 2015-12-19, o 13:47
  • 59
  • 23 029
  • 38
  • 49

Re: MASECZKI OCZYSZCZAJĄCE

Maseczka z błota z Morza Martwego, oraz algi

Re: MASECZKI OCZYSZCZAJĄCE

Najlepsze są maski z węglem aktywnym, one najlepiej oczyszczają skórę twarzy, wiem co mówie, bo miałam straszne zaskórniki, a odkąd ich używam jest dużo lepiej. Zazwyczaj korzystam z tych gotowych masek w tkaninie z eveline, to najszybsza opcja, a ja przeważnie się spieszę.

Re: MASECZKI OCZYSZCZAJĄCE

Ostatnio odkryłam świetne maseczki nawilżające sesamis na płacie bawełny. Ma w składzie kwas hialuronowy i wyciąg z aloesu, a dzięki temu, że jest bawełniana to nie uczula i nie podrażnia. Nakłada się ją na całą twarz, więc aktywne składniki wnikają wszędzie. 20 minut wystarczy, żeby dobrze nawilżyć twarz.

Re: MASECZKI OCZYSZCZAJĄCE

wypróbuj sobie bubble mask w płachcie z eveline. Jest też tam właśnie w wersji oczyszczającej. Według mnie bardz fajnie działa. Pozostawia skórę czystą i taką świeżą

Re: MASECZKI OCZYSZCZAJĄCE

A macie jakieś sposoby na peeling do twarzy, taki robiony w domu? Albo gdzieś można kupić taki co będzie miał naturalny skład?

Re: MASECZKI OCZYSZCZAJĄCE

większość z peelingiem

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: MASECZKI OCZYSZCZAJĄCE

Dobrą maseczką jest maseczka oczyszczająca Bielendy z serii skin shoot black soap. Zawiera oliwę z oliwek i kurkumę. Maseczka zmniejsza wydzielanie sebum, ściąga pory i dobrze je oczyszcza. Dobra maseczka do uzupełnienia przy walce z trądzikiem.

Re: MASECZKI OCZYSZCZAJĄCE

A macie jakieś sposoby na peeling do twarzy, taki robiony w domu? Albo gdzieś można kupić taki co będzie miał naturalny skład?

2019-08-19 10:49:39 autor magzaw1

Kawa parzona lub bez parzenia, sypana + ulubiony żel do twarzy. Najlepiej mi się sprawdza :)

Re: MASECZKI OCZYSZCZAJĄCE

wypróbuj sobie CANNABIS SKIN CARE z Eveline. To taka oczyszczająco matująca maska węglowa 3w1 :) dla mnie totalny sztos. Buzia jest po niej miła w dotyku oraz dokładnie oczyszczona.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: