Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

  • 2016-01-23, o 21:16
  • 99
  • 27 396
  • 64
  • 63

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

znam ten BigUp, właśnie sie zastanawiałam, czy nie zafundować sobie kuracji, piling pilingiem, najskuteczniejszy jest zapach tych smarowideł, ;), jaki się ładnie pachnie to od razu sie człowiek lepiej czuje, ale to tylko takie złudzenie a ja szukam czegoś co przyniesie trwałe efekty

Lukka

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

 

znam ten BigUp, właśnie sie zastanawiałam, czy nie zafundować sobie kuracji, piling pilingiem, najskuteczniejszy jest zapach tych smarowideł, ;), jaki się ładnie pachnie to od razu sie człowiek lepiej czuje, ale to tylko takie złudzenie a ja szukam czegoś co przyniesie trwałe efekty

 

2017-02-15 10:13:49 autor Lucyna1978

 

masz rację co do zapachów :) a ile mam więcej czasu jak nie muszę codziennie wsmarowywać wszystkiego i potem czekać aż się wchłonie :) owszem używam balsam do ciała ale nieregularnie, a bigup naprawdę działa, i coraz więcej osób go chwali

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

Ćwiczeniami oraz peelingami kawowymi

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

to prawda, jednak łykanie jest szybsze i skuteczniejsze od smarowania ;)

Lukka

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

to prawda, jednak łykanie jest szybsze i skuteczniejsze od smarowania ;)

2017-02-20 13:51:37 autor Lucyna1978

 

Dokładnie:)

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

Ja staram się ćwiczyć, żeby napiąć i ujędrnić skórę, do tego stosuję peelingi do ciała. Mój ulubiony to peeling z Lirene o zapachu mango, albo peeling cukrowy Twoja pielęgnacja z bielendy, fajnie nawilza, skora jest gładka i jędrna po nim 

2017-02-10 23:09:27 autor Patrycja91

tez mam z Twojej pielegnacji, ten w fioletowej tubie przepieknie pachnie

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

Ćwiczeniami oraz peelingami kawowymi
2017-02-18 13:12:59 autor ulicf

Dokladnie

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

ze swej strony mogę polecić coś takiego jak bigup, to nowy polski suplement ze skałdnikami wpływajacymi na zwiekszenie efektów regularnych cwiczeń, po prostu pomaga ujędrniac pupe i okolice

Lukka

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

Trzeba ćwiczyć można też używać kosmetyków wyszczuplających, które ujędrniają, ja bardzo lubię serum 4d scalpel od eveline, nie jest to drogi produkt, ale naprawdę dobry, jeżeli chodzi o skuteczność.

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

ćwiczenia, masaże oraz kremy ujędrniające

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: