Top kosmetyki naturalne

  • 2016-01-14, o 11:35
  • 110
  • 31 272
  • 81
  • 84

Re: Top kosmetyki naturalne

Ja bardzo lubię kosmetyki z Vianka ;) mają dobry skład i u mnie się sprawdzają.

Re: Top kosmetyki naturalne

emulsja nawilżająca Vianka, peelingi do ciała Organic Shop ;)

Re: Top kosmetyki naturalne

Ja polecam naturalne kosmetyki z laboratorium AVA, to polska firma, która ma produkty naprawdę fajnej jakości. Można znaleźć kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, produkty do demakijażu, olejki do masażu, bardzo fajne eko produkty w sensownej cenie

Re: Top kosmetyki naturalne

Sylveco! Uwielbiam ich produkty. Moim ulubieńcem jest pomadka peelingujaca usta. Zawiera ona drobinki brązowego cukru, usta są po niej jak po jakimś zabiegu. Znakomita :)
K.K.

Re: Top kosmetyki naturalne

Annabelle minerals

Re: Top kosmetyki naturalne

Moim nowym odkryciem są kosmetyki z BeeYes. Mają bardzo dobry, naturalny skład, m.in na bazie pyłku kwiatowego czy jadu pszczelego. Dla mojej wymagającej cery okazały się idealne, pięknie nawilżają i utrzymują mi skórę w świetnej kondycji! A teraz jeszcze na hasło BeeEko można zdobyć 20% rabatu ;D

Re: Top kosmetyki naturalne

Vianek równiez lubię chociaz denerwuje mnie fakt, że do kazdego kosmetyku dodają oleju sojowego. A mam wrazenie,ze w kosmetykach na twarz ten olejek mnie zapycha  ( za to na ciało super). 

Inne firmy jakie moge Wam polecić to 

Born to bio i ich kremy do twarzy

oraz mydla od Olivia Plum - jest to niewielka mydlarnia, ktora robi mydła na bazie natualnej oliwy z oliwek z Grecji, tak wiec mydła maja bardzo dobry sklad.Czym sie róznia od tych sklepowych? Po pierwsze nie wysuszają a nawilżają, po drugie ładnie pachną, po trzecie nie zostawiają osadu na skórze, po czwarte są o wiele delikatniejsze. Aktualnie do ciała używam ich mydła z makiem, do twarzy 3 razy w tygodniu mydła z aktywnym węglem z uwagi na to, ze ma działanie wysuszające pryszcze. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Top kosmetyki naturalne

Ja lubię puder z anabel minerals i kremy z sylveco.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Top kosmetyki naturalne

Ja wybieram się niebawem na targi kosmetyków naturalnych

Re: Top kosmetyki naturalne

może produkty ecocery

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: