Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

  • 2011-12-10, o 20:31
  • 146
  • 66 902
  • 69
  • 111

Whamisa jak dla mnie jest idealna na chwilę obecną. Delikatny płyn nie podrażnia skóry a dodatkowo świetnnie zmywa makijaż, nie zamieniłabym go na żaden inny.

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

a ja od miesiaca testuje plyn micelarny z odzywczym serum z eveline (seria Facemed)- ciekawy produkt, lubie probowac kosmetycznych nowinek. i przyznam szczerze, cena dosc niska, a zaden plyn nie nawilzyl tak ladnie mojej skory. mysle, ze warto zaufac naszym polskim markom i probowac ich nowości ;)

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

Czarnamamba, jak lubisz nowinki kosmetyczne to spróbuj koniecznie węglowego płynu z Bielendy Carbo Detox , do twarzy  i oczu - rewelacja! Bardzo dobrze czyści , na długo  matuje, długo mi się po nim skora nie błyszczy

Różowy Garnier lub Garnier z olejkiem arganowym. Uwielbiam oby dwa :)
K.K.

tołpa się świetnie sprawdza

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

Mi przypasował ostatnio micel Biolaven olej z pestek winogron i olejek lawendowy.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

Polecam z be beauty

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

Jak dla mnie najlepsza jest emulsja micelarna Cetaphil EM Do mycia. Jest delikatna, czuć po przemyciu lekkość na ttwarzy, nic się nie lepi, no i dobrze i skutecznie oczyszzcza twarz z makijażu. Nie podrażnia, bo nie zawiera żadnego mydla, ani dodatkowych substancji, ktore mogłyby właśnie podraznić skórę.

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

Mam skórę suchą i u mnie świetnie sprawdza się nawilżający płyn micelarny z wodą termalną Jeju, ciekawy produkt. Skóra jest bardziej nawilżona, makijaż lepiej wygląda po jej zastosowaniu, co więcej nie jest droga, a pojemność ma sporą. Ostatnio zainteresowałam się kosmetykami od eveline i musze przyznać, że mają dużo fajnych propozycji.

Re: Waszym zdaniem -Najlepsze-warte uwagi Plyny micelarne

od dwoch tygodni uzywam plynu Facemed z Eveline, z dobroczynnym skladnikiem DETOSKIN. Rewelacja. Nie dosc ze opakowanie jest wyjatkowo duze (ponad pol litra!) to plyn jest wydajny i juz niewielka ilosc dobrze zmywa makijaz. Radzi sobie nawet z duza iloscia tuszu i eyelinera na powiekach ;) Najwiekszy plus to brak podrażnien i naprawde przyjemny sklad, ktory chyba tez dobroczynnie wplywa na skore.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: