Toaletka - tak czy nie?

  • 2015-07-06, o 18:56
  • 123
  • 33 399
  • 76
  • 95

Re: Toaletka - tak czy nie?

tak, chce sobie kupic właśnie

Re: Toaletka - tak czy nie?

Jeżeli jest miejsce w pokoju to jak najbardziej to super pomysł! Nie dość że praktyczna to jezcze pięknie wygląda :)

Re: Toaletka - tak czy nie?

Chciałabym bardzo, ale niestety mam tak malutką sypialnię , że nie mam miejsca na taki mebelek.

Blodka

Re: Toaletka - tak czy nie?

Ja mam i uwielbiam spędzać przy niej czas i malować się. Mam wszystko w jednym miejscu i bardzo dobre świtło do makijazu ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Toaletka - tak czy nie?

Marzy mi się taka toaletka, muszę kiedyś się skusić na zakup jednej.

Toaletka - tak czy nie?

Toalaetka jest świetnym pomysłem. Ja mam drewnianą, bardzo klasyczną z usunięto reklamę

Re: Toaletka - tak czy nie?

Moim zdaniem jeśli macie możliwość postawienia jej sobie w sypialni to warto. Mebel jest przydatny bo można w nim trzymać wszystkie kosmetyki. Poza tym toaletka sama w sobie jest ozdobą pomieszczenia.  Możecie zerknąć sobie na przykład tutaj:  https://bihome.pl/pl/producer/Hubsch/61 Spodoba się Wam, szczególnie jeśli przepadacie za stylem vintage. 

 

Na stronie jest sporo designerskich dodatków oraz mebli, będzie bardziej oryginalnie niż w stacjonarnych sklepach. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Toaletka - tak czy nie?

Planuje zrobić sobie takie pomieszczenie w domu, gdzie będę miała garderobę i toaletkę, plus półki ze wszystkimi kosmetykami (inlove) Takie moje królestwo :D

Re: Toaletka - tak czy nie?

Taaaaak! :) Nie wyobrażam sobie sypialni bez toaletki (h)

Re: Toaletka - tak czy nie?

Zdecydowanie tak bo jest to bardzo wygodny mebelek.  Polecam poszukać sobie ciekawego modelu tutaj USUNIĘTO REKLAMĘ - w sklepie jest o wiele większy wybor niż w sklepach stacjonarnych, w których nie oszukujmy sie - zwykle na wystawie jest jedna albo dwie toaletki . A większość jest na zamówienie. 

 

Osobiście jestem osoba dość niecierpliwą tak więc jeśli sobie już coś zamawiam to chcę to mieć to od razu. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: