Re: Rewelacyjny ekstrakt ze śluzu ślimaka

• 2017-03-19, o 19:12
  • 16
  • 2 113
  • 14
  • 12

Kupowanie kosmetyków z Aliexpres to czysta loteria. Raz jedna partia będzie dobra, później nawet u tego samego sprzedawcy można się naciąć. Ogólnie kosmetyki wyrabiane w chinach nawet sami chińczycy nie stosują tylko stawiają na znane u siebie marki. Ogólnie trzeba wystrzegać się produktów bezmarkowych gdyż nigdy nie wiadomo gdzie i jak one powstały. Nie mówię, że kosmetyki z Aliexpres są nie dobre bo zapewne znajdą się wśród nich perełki ale duża ich ilość ma okropną jakość. Co do śluzu ślimaka polecam rozejrzeć się po sklepach internetowych oferujących popularne i sprawdzone azjatyckie marki. Obecnie jest tam wielki bum na właśnie zastosowanie śluzu ślimaka w składzie :o

2017-06-30 15:02:52 autor jagodach

Dokładnie, wolę dopłacić i być pewna, że najgorszym efektem będzie jego ewentualny brak, a ja obejdę się bez nieprzyjemności. :D

nie stosowałam

Szczerze to tez nie bylam przekonana na poczatku, ale trafilam ostatnio na krem i serum z taikej firmy, Molluscoo bojaze czy jakos tal, od lat walcze z tradzikiem i to pierwsza rzecz, ktora serio mi pomaga :O az sama jestem w szoku to nie sa tanie rzeczy, ale sa swietnej jakosci a takie z chinskich stron to nie wiem

na co zwrócić uwage przy wyborze najlepszego kremu ze śluzu ślimaka? Swoją droga zastanawiam się nad zawilżeniem twarzy jakimś zabiegiem kosmetycznym w salonie u specjalisty. Polecicie coś?

Ja jestem sceptyczna do sluzu slimaka jakos nei zauwazylam po takich kremach roznicy;/

Alicja :)

Polecam, u mnie działa, mam krem do twarzy i balsam do ciała. Dobrze nawilża skorę już przy małej ilości.