Farba bez amoniaku ??

  • 2016-01-02, o 13:36
  • 37
  • 15 236
  • 22
  • 28

Re: Farba bez amoniaku ??

A ten biokap nie niszczy włosów? Nie słyszałam o tej farbie wcześniej, a właśnie szukam jakiejś, która nie zrobi mi przysłowiowego siana na głowie. 

2016-03-23 10:30:20 autor LipStick

Nie, bez obaw, to farba z apteki, delikatna, z przewagą składników naturalnych, roślinnych (co da się wyczuć już po otwarciu opakowania ;)). Ja nią farbuję już od jakiegoś czasu i mam bardzo ładne lśniące zdrowe włosy :)

Re: Farba bez amoniaku ??

A w każdej aptece dostanę tą farbę? Skoro sprawdzona to i ja z chęcią ją przetestuję. :) 

idź przez życie z uśmiechem na pięknych ustach!

Re: Farba bez amoniaku ??

Chyba nie w każdej, nie nie musisz biegac od apteki do apteki po całym mieście. Zerknij tutaj: usunięto reklamę

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Farba bez amoniaku ??

U mnie na osiedlu w aptece są te farby. I tak zawsze się zastanawałam co w nich takiego szczególnego, że apteczne można powiedzieć :D a tu proszę. Dużo się dowiedziałam dzięki Wam dziewczyny :) Sama farbuje włosy na dość ciemne kolory i rewelacyjne nie są ;/ więc chyba też pomyślę o Biokapie

Re: Farba bez amoniaku ??

Kupiłam farbę :) W aptece koło mnie mieli, jak sprawdziłam na ich stronie to ucieszyłam się, że nie muszę biegać po całym mieście. Teraz musze jeszcze znaleźć chwilę czasu na malowanie. ;) Znam ten ból z ciemnymi farbami, przerobiłam już kilkanaście firm przez ostatnie 3 lata włącznie z typowo fryzjerskimi i jak do tej pory nie znalazłam odpowiedniej. Mam nadzieję, że ta będzie dobra. 

idź przez życie z uśmiechem na pięknych ustach!

Re: Farba bez amoniaku ??

Musisz koniecznie opowiedzieć jak wrażenia. Bo sama też kupiłam tę fabrę, promocja była aurat w aptece. Czeka na swój dzień :D I to będzie chyba piątek, akurat na majówkę piękne włosy będą. Opakowanie jest spore, dla mnie same plusy. A któraś z Was używała może ich kosmetyków do włosów? Którąś serie ma w domu?

Re: Farba bez amoniaku ??

Bez amoniaku są też farby Joanny Naturia Organic i chyba Garniera Olia. Obydwie w rosądnych cenach. Ta pierwsza około 8 zł, ale trudno ją dostać stacjonarnie, drugą trafiłam w promocji za 15zł, normalnie jest droższa, bo kosztuje koło 20zł.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: