Pielęgnacja ciała

  • 2017-02-24, o 13:32
  • 22
  • 8 712
  • 15
  • 15

Re: Pielęgnacja ciała

Robię peelingi najczęściej kawowe, bo dobrze mi usuwają martwy naskórek i trochę mi szkoda wywalać fusy po wypitej kawie ;) Do tego stosuję regularnie dobre nawilżające żele pod prysznic, bo mydła za bardzo mi wysuszają skórę. Testuję ostatnio olejek do mycia z mleczkiem pszczelim o olejkiem laskowym z Le Petit Marseillais usunięto reklamę i faktycznie bardzo elegancko nawilża ciało, aż nie trzeba za bardzo się martwić nakładaniem jeszcze czegoś po prysznicu.

Re: Pielęgnacja ciała

Ja też robię peelingi ujędrniające kilka razy w tygodniu, do tego codziennie nawilżam ciało jakimś balsamem. Teraz mam fajne masło do ciała z bielendy, z serii vegan friendly. Ma tylko składniki pochodzenia roślinnego, dobrze nawilża skórę i odżywia, skóra jest po nim miękka w dotyku

2017-03-13 15:58:37 autor Patrycja91

mialam z tej serii peeling arbuzowy ;) piękny zapach :)

Re: Pielęgnacja ciała

Zgadza się, że kosmetyki z kolagenem to świetna sprawa. To nie tylko ujędrnia i uelastycznia skórę, ale i nawilża. Także Lagenko zgadzam się :) 

Re: Pielęgnacja ciała

W kwestii pellingów to przede wszystim dla mnie istnieje Efekima, zwłaszcza cudowny peeling z pyłem wulkanicznym.

Re: Pielęgnacja ciała

Ja mam mleczko do ciała Bambus i Aloes botanic  expert bardzo fajny produkt, pięknie pachnie, dobrze nawilża, ma w składzie również kwas hialuronowy.  Eveline ma dobre kosmetyki i stosunkowo niedrogie, dopiero teraz je odkryłam nie wiedzieć czemu, wczesniej jakoś nie zwracałam na nie uwagi.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pielęgnacja ciała

Floslek ma super balsamy i kremy, polecam!

Re: Pielęgnacja ciała

Ja powoli przygotowuje się do sezonu letniego, także zaopatrzyłam się w produkty wyszczuplające. W połączeniu z ćwiczeniami liczę na dobre efekty. Zdecydowałam, że przetestuję nocny koncentrat wyszczuplający z eveline, spodobało mi się to, że produkt jest przeznaczony do stosowania nocą, wcześniej nie spotkałam się z podobnym kosmetykiem.

Re: Pielęgnacja ciała

Najlepsze rzeczy dla ciała ma Floslek.

Re: Pielęgnacja ciała

peelling + później oliwka = będzie lepiej :)

Re: Pielęgnacja ciała

Cudowne maski L'biotica na twarz, zwłaszcza różana i ta ze śluzem ślimaka

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: