Prezent...?

  • 2017-12-10, o 13:22
  • 6
  • 3 108
  • 10
  • 6

Prezent...?

Cześć, od razu zaznaczę, iż jestem mężczyzna. Zarejestrowałem sie specjalnie na waszym forum z nadzieja, ze mi pomożecie w wyborze prezentu dla mojej ukochanej :D Moj budżet do 200-300 zł i tutaj pytanie czy mogłybyście mi wskazacjakies dobro jakościowo kosmetyki pendzld czy cos w tum stylu ponieważ ja sie kompletnie na tym nie znam :( jedyna rzeczą, o ktorej wuem co ny chciała to;usunięto reklamę Nie musza byc nawet kosmetyki ale cis co typowo przyda sie kobiecie i bedzie z tego zadowolona...

Re: Prezent...?

dobry zestaw pędzli

Re: Prezent...?

Pędzle, fajne perfumy, torebka (tego nigdy dość), coś z biżuterii - możliwości jest sporo. Zależy czym interesuje się Twoja kobieta.

Blodka

Re: Prezent...?

Dobry zestaw pędzli np pędzle z Zoevy. Za 300 zł w sephorze można kupić już zestaw 8 pędzli z kosmetyczka, a aktualnie jest jeszcze zniżka 20%, więc polecam :) Fajna opcja na prezent jest też jakaś fajna paleta np z Zoevy, The balm, Naked. No, ale jeśli chodzi o pędzle to polecam z Zoeve z całego serca. Wpisz sobie w Google zoeva rose golden luxury brush set. Ja mam ten zestaw, też dostałam od chłopaka i uwielbiam go :)
K.K.

Re: Prezent...?

Ja bym się ucieszyła z perfum ale w tej cenie możesz też kupić złoty łańcuszek celebrytka, teraz są nowe wzory, na jednym króciutkim łańcuszku kilka zawieszek, Wygląda to pięknie.

Albo złota bransoletka do charms. Widziałam na allegro za około 180 zł i do tego złóta przypinka ze znakiem nieskończoność np albo serduszkiem ;)

Re: Prezent...?

Najlepiej podarować coś bezpiecznego. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Prezent...?

Nie wiem czy jest to taka dobra opcja

Re: Prezent...?

Też wychodzę z takiego założenia. Poza tym wcale nie musi byc to koniecznie coś materialnego. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: