Top kosmetyki naturalne

  • 2016-01-14, o 11:35
  • 110
  • 31 203
  • 81
  • 84

Re: Top kosmetyki naturalne

peeling z kawy który sobie robie;)

Re: Top kosmetyki naturalne

Nie znam żadnych innych oprócz lili lolo.

Re: Top kosmetyki naturalne

Ja kocham peeling z kawy do ciała i peeling cukier-miód do ust <3 

MadzikG

Re: Top kosmetyki naturalne

Albo robione naturalnie (peelingi cukrowe, kawowe, maski na twarz i włosy), albo kosmetyki gotowe, rzecz jasna naturalne Derma plus z ekstraktem z jagód goji. 

Re: Top kosmetyki naturalne

Peeling do ust sylveco, mydło aleppo :)
K.K.

Re: Top kosmetyki naturalne

Ja od jakiegoś już czasu korzystam z kosmetyków EVE Kosmetyka Profesjonalna - usunięto reklamę. Mają bardzo duży wybór, a w dodatku kosmetyki są całkowicie bezpieczne dla mojej skóry. Muszę niestety na to bardzo uważać, bo w przeszłości miałam już problemy ze skórą, więc tylko naturalne rozwiązania wchodzą u mnie w grę.

Re: Top kosmetyki naturalne

kosmetyki naturalne są nie tylko modne ale też zdrowe:) ostatnio skusiłam się na krem do twarzy ze skin79 i jestem nim zachwycona! ma fajną konsystencję bo nie tworzy lepkiej mazi już w ręce tylko jest delikatny i ładnie się rozprowadza na buzi, delikatnie ją wygładza i jakby zmiękcza a wszystko dzięki śluzowi ślimaka;)

Re: Top kosmetyki naturalne

Moje ostatnie odkrycie to żel aloesowy
K.K.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Top kosmetyki naturalne

Cześć dziewczyny :)Fajnie że też chcecie korzystać z kosmetyków naturalnych, ja od kilku lat zmieniłam pielegnacje na własnie naturalną i widze ogromną zmianę. W szczególności pomogły mi kosmetyki marki ECOLAB, są niezawodne. Moim faworytem jest ich tonik nawilżający do skóry suchej i wrażliwej. Zdziałał cuda na mojej twarzy,ładnie łagodzi i oczyszcza. Ale wiem że ciężko kupić stacjonarnie te kosmetyki, więc kupuję je online na stronie skarbiec-natury.pl.

Lubie naturalne kosmetyki 

Re: Top kosmetyki naturalne

Hildegard Braukmann - było już kilka razy. Raczej trudno o takie połączenie jakości i ceny.

Zależy jakie są wam konkretnie potrzebne kosmetyki, ale np. jeśli chodzi o produkty do pielęgnacji skóry suchej to HB rządzi.

Nigdy wcześniej nie mieliśmy aż takiego efektu. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: