wozki dzieciece

  • 2011-10-12, o 21:19
  • 130
  • 57 288
  • 61
  • 73

Re: wozki dzieciece

A ja ostatnio skusiłam sie na Xenona z Expander. Lata temu miałam ich model Mondo i jakoś ufam tej marce (smoking) obecny wózeczek- dużo wyższa jakość, nowoczesny wygląd. Przede wszystkim ma bardzo dobrą amortyzację, a dodatkiem są piekne tkaniny i brokatowe wstawki :)

Re: wozki dzieciece

W Empiku Online macie solidną promocję na wózki - dali mocne rabaty.

Można trafić naprawdę dobre okazje, w rozsądnych cenach. Kwestia taka, czy znajdziecie interesującą was markę.

Ale oni mają tego na tyle wiele, że na spokojnie to ogarniecie.

Akurat wybór wózków nie jest łatwy - sami wiemy, ile czasi wymaga szukanie. 

Re: wozki dzieciece

Jeżeli chodzi o zakup ubranek dziecięcych to ja kupiłam swojej siostrzenicy ładną sukienkę reklama! w sklepie internetowym, nie wiem czy mają też w sprzedaży wózki, być może...

Re: wozki dzieciece

mozna popytac znajomych i rodzine :) ja dla coreczki dostalam od kuzynki

Re: wozki dzieciece

ja na olx kupiłam :) 

Niestety, nie umiem pomoc

Re: wozki dzieciece

Użytkowanie wózka może stać się znacznie przyjemniejsze, jeśli zdecydujesz się na dokupienie specjalnych akcesoriów. Te zaoferowała nam warszawska hurtownia artykułów dziecięcych Aico. Wspomniane akcesoria okazały się bardzo przydatne!

Re: wozki dzieciece

Użytkowanie wózka może stać się znacznie przyjemniejsze, jeśli zdecydujesz się na dokupienie specjalnych akcesoriów. Te zaoferowała nam warszawska hurtownia artykułów dziecięcych Aico. Wspomniane akcesoria okazały się bardzo przydatne!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: wozki dzieciece

oj nie wiem

Re: wozki dzieciece

Myślę, że RIko Basic Pastel będzie w stanie zaspokoić Twoje wymagania. Ma dobrą amortyzację, jest w rozsądnej cenie i naprawdę fajnie się sprawdza. Ja jestem bardzo z niego zadowolona.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: