odżywka

  • 2018-04-27, o 18:30
  • 7
  • 2 755
  • 10
  • 7

odżywka

Jakie odżywki dla słabych włosów? 

Re: odżywka

Ja bardzo lubię wysmarować sobie na noc na brudne włosy olejek kokosowy, przez noc fajnie to wchodzi w włosy i rano normalnie je myje szamponem i daje tylko bardzo leciutką odżywkę na same końcówki aby ich nie przeciążyć. Aktualnie używam od Glem Vital odżywki do spłukania "Fresh up". Mam nadzieje ze mogłam pomoc :)

Re: odżywka

U mnie odżywka i szampon to przede wszystkim Floslek Elastabion.

Re: odżywka

Wcierka Jantar, maski Kallos na odżywienie, olejek z pestek moreli

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: odżywka

przede wszystkim, jeśli używasz odżywek też przy skórze głowy to sprawdzaj czy nie mają silikonów, bo te mogą szkodzić (choć nie każdemu). kallosy np są fajne, ale większość ma silikony, poza kallosem color - i on jest fajną bazą, do niego można dodawać jakieś oleje czy inne składniki. i tak jak wyżej, wcierki też są dobre, np ten jantar. a ja kiedyś po stosowaniu wody brzozowej jako wcierki miałam wysyp baby hair :P

Re: odżywka

Dziewczyny jeśli szukacie czegoś na słabe włosy to może spróbojcie arganowej odżywki do włosów firmy EQUILIBRA. Nie jest droga bo na skarbiec-natury.pl widziałam ją za 18,90. Ja od kilku miesięcy ją stosuję i serio widze poprawę, a mam dosć zniszczone włosy bo od 3 lat je nieustannie farbuję na blond. A to odżywka ratuje moje włosy, jak żadna inna. 

Lubie naturalne kosmetyki 

Re: odżywka

u mnie sprawdza się kallos 

Re: odżywka

Uwielbiam z kallos tą zieloną
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: