Łupież.

  • 2016-01-19, o 20:06
  • 42
  • 16 313
  • 35
  • 33

Re: Łupież.

ja po nizoralu miałam łupież jeszcze gorszy. potem używałam polytar i on pomógł, ale strasznie śmierdzi ;P wodę brzozową jako wcierkę też polecam. ale to też wszystko zależy jaki to łupież i skąd się wziął...

Re: Łupież.

nizoral

Re: Łupież.

Nizoral pomaga ale tylko na jakiś czas. Ja zwalczyłam łupież Pityverem. Ma świetny skład, dużo naturalnych składników i jest delikatny, nie niszczy włosów przede wszystkim

Re: Łupież.

Pirolam, zdecydowanie polecam.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Łupież.

Moim zdaniem, jeśli problem ciągle powraca to dobrym pomysłem jest wizyta u dobrego dermatologa https://ranking.abczdrowie.pl. Miałam podobnie z Nizoralem, pomagał jak go brałam, potem problem znów powrócił. I tak w kółko.

Re: Łupież.

Też bym poszła do dermatologa, może skóra na różne preparaty reaguje alergicznie albo jest to rodzaj innego łupieżu?

Uśmiechnij się :))

Re: Łupież.

Bo Nizoral taki już jest. Wyleczysz się z łupieżu ale nie na długo. Wydaje mi się, że on działa tylko na zewnątrz a nie zwalcza tego grzyba. Ja stosowałam Pityver - cały zestaw. Szampon, emulsja i płyn i to dopiero dało taki efekt, że już od ponad roku nie mam probloemu z łupieżem więc żadnym Nizoralom już nie wierzę

Re: Łupież.

Nigdy nie miałam. Kiedyś mi się wydawalo że miałam, ale jak się skupiłam podczas mycia i płukania włosow okazalo się że pseudo łupeż zniknął.

Re: Łupież.

Head&Shoulders

Re: Łupież.

Polecam zapytać w aptece
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: