Co na zmarszczki?

• 2015-07-24, o 00:03
  • 85
  • 18 327
  • 60
  • 63

Re: Co na zmarszczki?

Zalezy jakiej zmarszczki są głębokosci :) Ja stosuje olejki - mam akurat olejek ze słodkich migdałów. Do tego raz w tygodniu peeling kawowy. No i dobry kremik. Ja mam richevon. Poza tym liczą się też skłonności genetyczne i tak dalej :) 

Alicja :)

Próbówałaś maseczek w płachcie? Ja ostatnio testowałam taką z Calluna Medica - co prawda nie mam wielu zmarszczek, ale zauważam pierwsze "ruchy w dół" skóry mojej twarzy i efekt był widoczny, skóra też sprawiała wrażenie dobrze nawilżonej (co pomaga w profilaktyce nowych zmarszczek :)).

Martyna G.

Polecam zacząć od nawilżania skóry co daje super efekt jeśli walczy się ze zmarszczkami. Ja używma kremu Cetaphil DA Ultra, nie mam podrażnień skóra jest jędrna i nawilżona. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

No nawilżać to wiadomo że się da, ale najlepeij kjak nasz krem i nawilża, i ujędrnia i jeszcze rozjaśnia :D Nie ma cudów, kremami się zmarch na czole nie pozbędziesz, ale zawsze skóra się trochę napnie tu i tam.

Alkam - a skąd bierzesz ten richevon?

No nawilżać to wiadomo że się da, ale najlepeij kjak nasz krem i nawilża, i ujędrnia i jeszcze rozjaśnia :D Nie ma cudów, kremami się zmarch na czole nie pozbędziesz, ale zawsze skóra się trochę napnie tu i tam.

Alkam - a skąd bierzesz ten richevon?

2018-05-23 15:22:20 autor lovelatte

Z allegro zamawiam bo na razie nie widziałam żeby był w sklepach niestety :(

Alicja :)